2726

قبلا هم تایپیک زدم راجب این موضوع.یه مقدار طلا دارم جونک خونه نداریم و اجاره نشینیم میخایم واسه اینده بچه هامون ملک بگیریم.بنظرتون کار درستیه طلاهارو بفروشم و یه باغ بگیرم با پولش البته شوهرم میگ ۶ دانگش ب اسم من میشه یعنی تو بنگاه ب اسمم میخوره.البته باغ واسه عشق و حال نه واسه اینک ملک داشته باشیم ویکم سروسامون بهش بدیم .تقریبا ۴۶۰ متره.خیلی استرس دارم اخه هیچ پشتوانه ای نداریم دیگ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بله این کارو انجام بدین خیلی خوبه اگر زمنی باشه که بعدا بشه ساخت خیلی بهتره بنظرم 

اخه باپولمون  زمین مسکونی تو جاهای پرت گیر میاد

اما این باغه جاش خوبه دورش پر از باغه و خوش جاس

تو این زمونه ملک از طلا بهتره.من خودم فروختم ملک خریدیم.حالا فقط میمونه موقعیت اون ملک.سندش.مکانش

اگر این موارد هم اوکی بود بخر

اگر نبود نخر..چون بعدا ملک بی سند بدرد نمیخوره و دردسرع

اگرم مکانش قابل پیشرفت نباشه بعداً به ارزشش اضافه نمیشه 

شرایط در نظر بگیر و بخر

عزیزم تجربه نشون داده که خریدن زمین و ملک خوبه و کسایی که من دورو برم دیدم ضرری ندادن خدارو شکر بابت این کارشون اما خب تو این برهه که واقعا تو زمینه ی اقتصاد حتی نمیشه راجب یک ساعت بعد نظر داد 🤦‍♀️اما به نظرم با توجه به این که مستاجر هستیداینکار خوب به نظر می رسه همسرتونم که میگن سند به نام شما میشه و این خیلی عالیه و یه چیز دیگه اینکه تصمیم که گرفتین دیگه اصلللا شک نکنید به کارتون، با اطمینان جلو برید خدا هم کمکتون میکنه 

اخه باپولمون  زمین مسکونی تو جاهای پرت گیر میاد اما این باغه جاش خوبه دورش پر از باغه و خوش جا ...

توکل بخدا 

ولی اینم درنظر بگیرید همون جاهای پرت با گذشت زمان شلوغ میشه و به شهر تبدیل میشه

دخترم وقتی بهم میخندی، انگاری دنیا بهم میخنده ...