2737
2734

من ار بچگیم اینجوری بودم ک با دخترای ناز نازی و افاده ای یا اینایی ک میخوان چار کلام صحبت کنن لهجشونو تهرانی میکنن و با ناااز حرف میزنن و همیشه حتا وقتی میخوان برن سوپری هم تیپ میزننو تا ی چیزی میگی بهشون برمیخوره و قرتی ان و تو بحرانی ترین اوضاع فکر رنگ لاکشونن 

با اینا کنار نمیام😁 

لطفا بهم نتازید خودم میدونم خیلی اخلاق جالبی نیست و گاها چرته ولی دیگه اینجوریم..! توهینم نمیکنم ب کسی 

کسی عین من بوده تاحالا؟ با اینکه من خودمم دخترم:/

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ی سوال ذهنمو درگیر کرد 

من تهرانیم.... لحجه تهرانی دقیقا چیه ک من نمیدونم با 23 سال عمری ک تهران زندگی کردم؟ 

سال1399/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد، بچها برا حاجت دلم با دلای پاکتون ی صلوات بفرستین منم دعاتون میکنم، پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی❤️🧿درد آنجایی عمیق است که ب حاشا برسد... 
2728

من من

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    
ی سوال ذهنمو درگیر کرد  من تهرانیم.... لحجه تهرانی دقیقا چیه ک من نمیدونم با 23 سال عمری ک تهر ...

یعنی عین شما حرف میزنیم

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    

لهجه تهرونی‌ام مگه داریم؟😅

نمیدونم نظری ندارم😶

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    

منم والا فک میکمم از نسل ما نیستن

پ.ن(متولد۷۶هستم)

دوستان گلم من دوتا تخمدانام پلی کیستیک بود بی بی زدم مثبت شد و باردار شدم و راه های درمانشو میگم بهتون.....اول از همه رژیم غذایی بگیرید بهترین رژیم کالری شماری و ورزش حتما بکنید ورزشای leap fitness group رو توی گوگل پلی دانلود کنید و ورزش کنید من دارویی نخوردم فقط ناشتا عسل و سیاه دونه خوردم بعدش ویتاگونس میخوردم ی کف دست کلم بروکلی میخوردم پیاز درمانی ماه اول رژیم انجام دادم...گرمیجات خیلی خوردم با گوشت گاو و شکر و قند وتنقلات کارخونه ای خدافظی کردم..شیر و محصولات لبنی اصلا براتون خوب نیست...مرغو و ماهی و برنجو کمتر بخورید خرما و انجیر خشک و مویز و تخمه کدوحلوایی شلغم و سیب موز اینا رو بخورید کیسه اب گرم روی تخمداناتون بزارید روغن سیاه دونه هم بزنید ب شکمتون من دوماه انجام دادم و نتیجه داد رفقا😘😘(من درمورد مشکلات تیروئیدی اطلاعاتی ندارم اما کلم و شلغم فک کنم برای عزیزایی ک هم پلی کیستیک هم تیروئید دارن مضره )
2738
یعنی عین شما حرف میزنیم

خب مگ تهرانی لحجه خاصی داره؟! 

سال1399/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد، بچها برا حاجت دلم با دلای پاکتون ی صلوات بفرستین منم دعاتون میکنم، پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی❤️🧿درد آنجایی عمیق است که ب حاشا برسد... 
ی سوال ذهنمو درگیر کرد  من تهرانیم.... لحجه تهرانی دقیقا چیه ک من نمیدونم با 23 سال عمری ک تهر ...

بابا شهرای دیگه وقتی میخوان باکلاس صحبت کنن اینقدر حرفاشونو میکشن و نازدار حرف میزنن ک بهش همه میگن تهرانی حالا منم قصد توهین ندارم شمام بیخیال😁

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 
حسود

ب چی اخه 

ب چی😂

بابا شهرای دیگه وقتی میخوان باکلاس صحبت کنن اینقدر حرفاشونو میکشن و نازدار حرف میزنن ک بهش همه میگن ...

عزیزم بخدا ما کشدار حرف نمیزنیم😂

ب اونا میگیم عقده ای تازه ب دوران رسیده

منم والا فک میکمم از نسل ما نیستن پ.ن(متولد۷۶هستم)

من دهه هشتادم 

و این قسمت عجیبشه😑

2706