2737
2734
عنوان

دانشگاه پیام نور

151 بازدید | 12 پست

سلام . کسی پیام نور علوم تربیتی می خونه ؟ شهریه دانشگاه چقدره ؟ شرایط پرداخت شهریه چه جوره ؟ تخفیف داره نداره ؟ خود خوان خوندن خیلی سخته ؟ لطفا هر اطلاعاتی دارین بگین . ممنونم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من هم کارشناسیم هم ارشد پیام نور بود قیمتا فرق کرده با دوران ما ولی اینو میدونم که بعد شبانه تا اونجایی که میدونم پیام نور کمترین نرخو نسبت به بقیه دانشگاه ها داره.جلساتش زمان ما هر کتاب چهار جلسه بود ارشدهفت هشت جلسه الانو نمیدونم.خود خوان اونجورم که فکر کنی خیلی سخت نیست فقط باید حواست باشه کتابو بخونی که موقع درس استاد سوال داشتی بپرسی پیش مطالعه نکنی امکان داره بعدا برات سوال پیش بیاد و استادی نباشه.اگه خوب بخونی و تست های سالای قبلشو بگیری بزنی کامل مسلط میشی من معدلم ۱۷/۸۰ اینا معدل ترم قبل ارشدمه

راستی وام میدن ولی من نگرفتم. چیزی هم به اسم تخفیف من نشنیدم فقط شهریه ثابتو موقع انتخاب واحد میگیرن بقیه اشو میتونی قبل گرفتن کارت ورود به جلسه بدی  

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀

میشه بیاین تایپیکم کمکم کنین 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
2738

@وارجان    بیا عزیزم

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃

گلم رشته علوم پایه و مهندسی تو پیام نور نخون...فوق العاده سخته...علوم تربیتی میدونم راحته...کتاب داره...میخونی و تست میزنی و تمام...

وام دانشجویی میدن...زمانه ما آخرای فارع التحصیلی...میتونستی شهریه ثابت و واریز کنی...تا انتخاب واحد کنی...بعدش تا زمانه امتحان متغیر رو بریزی ...هزینش از آزاد کمتره خیلی...یه حد متوسط رو داره از لحاظ هزینه...

به هر آنچه بخواهد...من راضیم...😊
من هم کارشناسیم هم ارشد پیام نور بود قیمتا فرق کرده با دوران ما ولی اینو میدونم که بعد شبانه تا اونج ...

ممنون عزیزم . اخه ما خونه تازه خریدیم  خیلی سرمون شلوغه  وگرنه شبانه ام می تونم برم و یا روزانه راه دور . ولی چون متاهلم نمیخوام راه دور برم و شبانه ام هزینه اش برام زیاده . گفتم برم پیام نور . چون خیلی درس رو دوست دارم  دلم نمیخواد روزام الکی رد بشه دیگه . ممنونم 

@وارجان    بیا عزیزم

عوااا مرسی😍😍

امیدوارم نشونه ای باشه برای دختری که خستست از اسیب های سهوی و عمدی دیگران علیه خودش.هی تو قویتر از چیزی هستی که فکر میکنی 👈                                           ‌‌‌‌‌‌‌‌                    دوست ریشه دار من،چقد مایلی به سبز ماندن و ریشه دواندن؟🌱
عوااا مرسی😍😍

خواهش گلم 😘گفتم شاید کمککی بشه بهت

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃