2737
2739
عنوان

حاضرید برید بیمارستانا به کروناییا کمک کنید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 394 بازدید | 33 پست

بنظرم فقط دست و پا گیر هستن افراد غیر کادر درمان چند روز پیش یه مستند بود خانما رفته بودن کمک من جای پرستار بودم قاطی میکردم روش اصلا رعایت نمیکرد خانمه پرستار میگفت خانم شیلد و بزن فاصله بگیر ازش خب بجای ثواب که کباب میکنن اینا میرن به ۵۰ نفر دیگه هم انتقال میدن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بستگي داره اصول مراقبت و پرستاري رو بلدي يا نه. تو خونه آدمي داري كه ريسك بالا داشته باشه مثل بيمار قلبي مسن يا كودك يانه.و اينكه روحيه كار تو بيمارستان رو داري يا اينكه مثلا مرگ و مير يا بيمار بدحال ببيني خودت غش كني

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
2731

نه چون اگه از آدمهایی که نوع شدیدش رو گرفتن بگیری شدید میگیری

نفرت یکی از مخرب ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم میکند و اثرات آن غیر قابل جبران است. نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقاً خود مخرب است . هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی افتد - هیچ چیز - که ابتدا در سطح فکر نباشد.                              (کتاب گفت و گو با خدا - جلد اول)

بچه هام کوچیک هستند اگر بزرگتر بودند شاید میرفتم

اگر بچه نداشتم صددرصد میرفتم

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
کی گفته این حرفو 

یه دکتری هست پیجش رو دارم و خیلی قبولش دارم، ایشون گفته کسی که کرونا بگیره و آزمایشش صد در صد مثبت باشه، حد اقل تا سه ماه بدن در مقابل این ویروس مقاومه 

لبخند بزن، انار لب های تو را دانه کنم...
2738
یه دکتری هست پیجش رو دارم و خیلی قبولش دارم، ایشون گفته کسی که کرونا بگیره و آزمایشش صد در صد مثبت ب ...

چرت گفته یکی از فامیلا ما دوبار گرفت فک نکنم 3 ماه هم شد اصلا 

خدایا 🤲من راسبب شکستن هیچ دلی قرار مده
چرت گفته یکی از فامیلا ما دوبار گرفت فک نکنم 3 ماه هم شد اصلا 

ایشون گفتن، کسایی که این اتفاق افتاده معمولا جواب تستشو ن سری اول یا دوم  درست نبوده، و یک بارش رو کرونا نگرفته بودن،دکتر مصطفی نوری زاده، میتونی دنبالشون کنی

درست گفته دکتر ماهم همینو گفت حداقل زمانی ک انتی بادی میمونه65روزه .کسایی ک خیلی شدید گرفتن تا 5.6ما ...

سایقه ک چیز دیگه ای نشون داده این فامیل ما اسفند گرفت

سری دومش تقریبا 2 ماه یا 3 ماه پیش بود شدید گرفت در حد مرگ 

خدایا 🤲من راسبب شکستن هیچ دلی قرار مده
سایقه ک چیز دیگه ای نشون داده این فامیل ما اسفند گرفت سری دومش تقریبا 2 ماه یا 3 ماه پیش بود شدید گ ...

خودتم داری میگی اسفند گرفتن و دو ماه پیش یعنی از سه ماه بیشتر گذشته، منم اسفند گرفتم البته خیلی هم مطمئن نیستم ولی خوب علامتاس رو داشتم و دوباره 15 روز پیش مبتلا شدم، تقریبا شش ماه گذشت

2706