2733
2739
عنوان

حسرت همه چیز به دلم مونده 🥺🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 757 بازدید | 101 پست
نه بابا  همه که اینجوری نیستن  خانواده استارتر عجیبن که به دختر بزرگ میگن اینستا داشته ب ...

خانواده منم اینطورین من تاحالا تا سرکوچمون تنهانرفتم آرایش نکردم ببینم چه شکلی میشم اصن اینستاندارم 

زدم توگوش زندگی رفت بابزرگترش اومد 😐🖤دیوانه شمردندمرامردم این شهراما دل من تنگ خودم بود دمادم🙂😞 بدم میاد شاد باشم 🙂میدونی چرا؟؟چون هروقت شادبودم یهویکی زد توذوقم دلم شکست 😅میشه خندیدولی خوشحال نبود😅عشق قشنگه ولی تنهایی ترجیح داره بع آدمایی که فقط لب ودهنن 🙂💔

درسته اونا بزرگترن و خیر و صلاح مارو میخوان ولی گاهی برای بدست اوردن حقوق اولیه ت باید جلوشون وابسی و پافشاری کنی فکر کنم تا این سن کافیه اطاعت کردن و خودتو بهشون ثابت کردی الان دیگه خودت بزرگی و میتونی برای زندگیت تصمیم بگیری ولی همیشه احترام خانوادتو حفظ کن

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاش آرمان های بهتری داشتیم و برای بدست آوردنش سماجت میکردیم

شما چه آرمانی داری دقیقا

وقتی ی دختر نمیتونه توبهترین سن زندگیش تو جوونیش اونجوری که میخاد شادی کنه بگرده همش محدودیت همش توسری خوردن،چه آرمانی براش میمونه،صرفا آزادی منظورمون نیست لخت بگردیم،یعنی حداقل تا مرکز شهربریم واسه ی خرید یکی دوساعته هزارجور حرف نزن نروووو و زشته و حق نداری تنها بری واین حرفا

طبیعت تاوقتی بازیو نفهمی ادامه میده✌😌
باورت میشه من خواهر مجردم از هر نظر آزادی داره اما قدرت انتخابش صفره بخاطر همین این سوال رو پرسیدم

قدرت انتخابش از چ نظر صفره؟ تصمیمات اشتباه میگیره؟ اصن کی تعیین میکنه اشتباه و درست بودنشو؟

2731
حسرت خرید به دلم مونده🙂 چون همه خرجا سرداداشم میره به من چیزی نمیرسه حسرت این به دلم مونده که ی ...

بیین جای من بودی چیکار میکردی با در آمد یه روز بایام من به اکثر خواسته های مالیم میرسم اما همه پولشو‌میکنه تو حلق برادرای مفت خورش و بچه های خواهرش و بعدم  داداشم 

کلا من ادم حساب نیستم 

هاااا سلام کلاس خصوصی آموزش زبان برره ای وذارم هر که وخواد وگه هاااااااا
خانواده منم اینطورین من تاحالا تا سرکوچمون تنهانرفتم آرایش نکردم ببینم چه شکلی میشم اصن اینستاندارم& ...

منم این مدلی بودم 😂😂🖐

ولی تا قبل ۱۸ سالگی 

الان نمیدونم اعتماد مامان بابام واقعیه یا نه ولی به هرحال احترام میذارن به کارایی که انجام میدم .

دقیقا  خواسته های عجیبی ندارم من  اما همه شون ازدم نادیده گرفته شدن

مث من.تو خونه پدر میگن ازدواج کردی هر کاری دلت خواست بکن بعد ک ازدواج میکنی میگن تو خونه بابات باید همه غلطهاتو میکردی😜

99/9/9واسه هممون ریدن10/9/99  بهتون میخندیم
بله  دخالت بی جا  مگه نخوندی چی نوشتم 😌

شما بهش میگید دخالت

خانوادت بهش میگن کنترل

نسل های متفاوت و تفکرات مختلف بهتره بهم احترام بزاریم

یه هدف رو اتتخاب کن و روش سماجت کن امیدوارم موفق بشی 

هرچه هستم خدایم داند...
2738
منم این مدلی بودم 😂😂🖐 ولی تا قبل ۱۸ سالگی  الان نمیدونم اعتماد مامان بابام واقعیه یا نه ول ...

ولی واقعاخیلی بده اونم تواین دوروزمونه من موقع حرف زدن بیرون خودمو گم میکنم ازبس متکی به یکی بودم 

زدم توگوش زندگی رفت بابزرگترش اومد 😐🖤دیوانه شمردندمرامردم این شهراما دل من تنگ خودم بود دمادم🙂😞 بدم میاد شاد باشم 🙂میدونی چرا؟؟چون هروقت شادبودم یهویکی زد توذوقم دلم شکست 😅میشه خندیدولی خوشحال نبود😅عشق قشنگه ولی تنهایی ترجیح داره بع آدمایی که فقط لب ودهنن 🙂💔
فقط مراقب باش با وجود این مسائل  تن به هر ازدواجی ندی به بهانه ی رهایی.. که از چاله به چاه نیاف ...

میدونی چیه 

از هرچی مرده متنفرم

تز برادر و پدرم بگیر تا بقیه مردا 

ولی واقعاخیلی بده اونم تواین دوروزمونه من موقع حرف زدن بیرون خودمو گم میکنم ازبس متکی به یکی بودم&nb ...

حالا که متوجه شدی بده کم کم شروع کن که روی خودت کار کنی سماجت کن.نذار اینطور باقی بمونی

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
حالا که متوجه شدی بده کم کم شروع کن که روی خودت کار کنی سماجت کن.نذار اینطور باقی بمونی

دیگه بی فایده هست 😔

دقیقا  خواسته های عجیبی ندارم من  اما همه شون ازدم نادیده گرفته شدن

وا خوب پافشاری کن رو خواسته هات

مثلا ارایشگری چه عیبی داره؟ من دوست داشتم رفتن دوره دیدم در صورتی که شغل چیز دیگه ایه... خیاطی دوست دارم فعلا وقت نکردم...نقاشی یاد گرفتم...

البته من خاانوادم همیشه همکاری میکردن باهام الانم همسرم کنارمه ولی کلا هیچ وقت از خواسته هام کوتاه نمیام...

مگه چقدر زنده ایم که اونم به خواست دیگران باشه اخه

از چیزایی که داری لذت ببر اون وقت میبینی که حالت چقدر خوب میشه...
دیگه بی فایده هست 😔

هیچ وقت اینو نگو.از هر جا شروع کنی بردی

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
وا خوب پافشاری کن رو خواسته هات مثلا ارایشگری چه عیبی داره؟ من دوست داشتم رفتن دوره دیدم در صورتی ک ...

خب عزیزم نمیذارن میگه میخوای بری هرزه بشی؟!!!!!!!

هزار بار گفتم نمیذارن 

2706