2733
2734
عنوان

شوهرم به کادویی که خریدم برا تولدش میگفت بنجل...

| مشاهده متن کامل بحث + 1215 بازدید | 81 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه دیگ غلط بکنم براش کوفتم نمیخرم

بیخیال دختر ناراحت بوده عصبی بوده یه چیزی گفته یکم با سیاست رفتار کن اینجوری بدتر میشه رابطتون! بازم خودت بهتر میدونی❤️

هر گو*هی خوردی باز کنارت راه اومدم..رسوندیمون جایی ک‌ جایی رامون ندن..ته دلم خالی بود،ته دلت صابون زدم...رو فرم‌که اومدی کشیدی آروم آروم  عقب..غریبه کردی خودتو هفتا رنگ شدی...سیگار دیدم دستت سیگار کشیدم که ترک کنی🚬گفتم رفیقمی واست ترمزم برید ..خودمو زده بودم به خاب مشکل ا تو نی..نه توام یکی مث همه که ا این رو اون رو میشه پلک‌ک میزنه...اصن نفهمیدم رفت جلد کی تنت ..انقد بریدم ازت ک دیگه کش نمیدمش...نمی‌ارزید به این همه پایین و بالا به اینکه ببازم این بازیو باهات، قدمات دیگه نیست سایز پام،حیف عوض شدیو نیس اینه بات،هرجا هستی خوش باشی داداش،با هرکی تو رگیته جفت باشی باهاش،ما که همیشه دعامون خیره ،یه معرفتی داریم که نی تف مالی بالاش...🤘🏻🌵☺️      به خودمم حال نمیده هر عقب مونده ای روم فاز بگیره..
بابا اصلا هرچی خریده بود مهم اینه خریده بود با تمام توانش 

اوهوم

هر گو*هی خوردی باز کنارت راه اومدم..رسوندیمون جایی ک‌ جایی رامون ندن..ته دلم خالی بود،ته دلت صابون زدم...رو فرم‌که اومدی کشیدی آروم آروم  عقب..غریبه کردی خودتو هفتا رنگ شدی...سیگار دیدم دستت سیگار کشیدم که ترک کنی🚬گفتم رفیقمی واست ترمزم برید ..خودمو زده بودم به خاب مشکل ا تو نی..نه توام یکی مث همه که ا این رو اون رو میشه پلک‌ک میزنه...اصن نفهمیدم رفت جلد کی تنت ..انقد بریدم ازت ک دیگه کش نمیدمش...نمی‌ارزید به این همه پایین و بالا به اینکه ببازم این بازیو باهات، قدمات دیگه نیست سایز پام،حیف عوض شدیو نیس اینه بات،هرجا هستی خوش باشی داداش،با هرکی تو رگیته جفت باشی باهاش،ما که همیشه دعامون خیره ،یه معرفتی داریم که نی تف مالی بالاش...🤘🏻🌵☺️      به خودمم حال نمیده هر عقب مونده ای روم فاز بگیره..
2731
خوشبحالت عزیز عشقتون پایدار این شوهرای میمون شانس مایه🥴

😂😂😂این شوهرای اینجوری همون دوست پسرای خفن و خوبن به مرور زمان تغییر شکل دادن

اره واقعا چیزی نخر دیگ براش...چقد بد گفت

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱
2738

واسه منم همین اتفاق یه بار افتاد عقد بودیم واسش عطر خریدم گفت خودم اگه میخواستم میخریدم چرا خریدی من خیر سرم‌میخواستم سوپرایزش کنم اون‌لحظه انگار سطل آب یخ ریختن روم بغض گلومو گرفت از اون‌به بعد پشت دست داغ کردم هیچ مناسبتی هیچی براش نخرم و نخریدم!!

هیکلیه من اندازش و دقیق نمیتونم بخرم همیشه پارچه میخره میده خیاط

من شوهرم سایزش ماشاالله ۳xlلارجه😛

خودش نمیره بازار

من بازارو زیرو میکنم تا سایزش پیدا بشه

ی لباس ک اندازشه ببر با خودت بازار

امکان نداره گیرش نیاد

اللهم  صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم🌹

چ آدمه بدیه شوهرت 

مهم نیس فقیری یا پولدار "انسان" که باشی سرت پیش   خدات و خودت همیشه بلنده 💓هیچی مثل ی وجدان اروم نیست😌خدایا خودت مراقب خانوادم باش عشق هام همسرم ❤🧑....دختره عزیزم💜 👧و پسرکوچولوی نازم 💙👦
جداي از بي ادبي شوهرت  اسي براي مرد پارچه اخه ميخرن!؟براش جذاب نييست ديگه ولي نبايد بي ادبي مي ...

عزیزم چندبار گفتم لباس محلی شهرمون همه پارجه میخرن میبرن خیاطی

من هنوز ازتویی که عاشقتم،متنفرم....
یکساله لبلس نخریده بود همه تو کارش داغون شده بودن خاکتوسرم که بفکرشم بودم فکر کردم خوشحال میشه

مطمئن باش خوشحال شده بابت پارچه 

مردها فکر میکنن اگر به رو زن بخندن پر رو میشه (البته از کم عقلیشون همچین فکری دارن )شوهر منم همین مدلیه هیچ وقت واسش کادو نمیگیرم 

فقط در حد اسپری 

تو هم ناراحت نباش یه تلاش کوچولو دیگه هم بکن ایشالا که از خر شیطون میاد پایین آشتی میکنه و از دلت در میاره

منم آرزو دارم. ای خدا میشه زودی به آرزوم برسم؟با تشکر❤️
2706