2737
2734

سه روز پیش تولدش بود قهربودیم یه جاهایی من مقصر بودم یه جاهای بیشتری اون...یعنی سی درصد من هفتاد درصد اون....همش حرف جدایی میزد واینا منم گفتم بذار از طرف خودم تلاش کنم رابطمون خوب شه...تاپیک زدم کادو بخرم براش اکثرا گفتن اره بخر تولد یکبار توی ساله و....منم رفتم پارچه خریدم جنس متوسط که شد کلا120 ت....جنسای گرون دستم نرسید بخرم....خلاصه با ذوق خاصی کادو کردم یه عطر گرمی هم گذاشتم روش بهش دادم (دیروز) گفت دستت درد نکنه ولی میری بنجل میخری کی بهت گفت بخری؟من کادو خواستم؟ درصورتیکه شب قبل تولدش تیکه مینداخت....خودشم جز سه چهار بار کادو اونم یکی دوبار گل مصنوعی ارزون  هیچی برام نخریده بود....بشدت شکستم پشت دستمو داغ کردم دیگه کادو نخرم براش ازش متنفرم

من هنوز ازتویی که عاشقتم،متنفرم....

وای  چ زشت  بوده رفتارش میگفتی  پول  میلیونی بزار جیبم  تا  برات  بخرم  تو به اندازه ارزشت  پول  گداشتی  جیب  زنت

😄جوابشودندون شکن بده یجور که تا مدتها جای تیزی زبونت رو اعصابش بمونه❤فلفلشونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

چقدر بد حرف زده 

ولی واس مرد چرا پارچه میخرید آخه؟🤔

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🥀 سابقه پنج بار تعلیقی😕اگه با نظرم مخالفی یه نفس عمیق بکش بعد تایپ کن منم جواب دندون شکن دارم اما میترسم جای دندون ،دل بشکنه پس جواب نمیدم🙏🏻💙
2706