2733
2739

کرونا گرفته باشه ؟؟چون هخیییلی تعریفش شنیدم میکن سیستم ایمنی رو قوی میکنه؟؟؟

عضو گروه رز ابی💙وزن فعلی۶۶وزن هدف ۵۸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوست ما اوایل کرونا به ما زنگ زده بود همچین تعریف تمجید میکرد این دارو رو که استفاده کنین شماهم‌کرونا نمیگیرین ولی خودشون همین یه ماه پیش کرونا گرفتن خانوادگی 🙄والله یه چیزای خرافاتی رو تعریف میکنن کدوم علم اونو ثابت کرده اخه

2728
دوست ما اوایل کرونل به ما زنگ زده بود همچین تعریف تمجید میکرد این دارو رو که استفاده کنین شماهم‌کرون ...

متاسفانه منم اعتقادی ندارم....خاک تو سرم

خدایا عزیزامو به خودت سپردم ...🌹
2738
بله خیلی هم تاکید میکرد که به همه بگو استفاده کنن کرونا نمیگیرن😏

ولی نگفتن با مصرفش کرونا نمیگیرین؟؟من پرسیدم گفت سیستم ایمنی رو تقویت میکنه .اینکه مصرف کنی و رعایت پروتکل های بهداشتی فایده نداره

عضو گروه رز ابی💙وزن فعلی۶۶وزن هدف ۵۸
ولی نگفتن با مصرفش کرونا نمیگیرین؟؟من پرسیدم گفت سیستم ایمنی رو تقویت میکنه .اینکه مصرف کنی و رعایت ...

نه میگم ایشون به ما هی میگفت حتما مصرف کنین نمیذاره کرونا بگیرین یعنی بحدی تاکید داشت که مانع کرونا میشه به همه هم توصیه میکرد اما خوب همه شون گرفتن حتی بچه هاش

واقعا 😀چطور مصرف میکنید؟؟واینکه آماده میگیرسد؟؟

خودم درست میکنم 

هر ده شب ی فندق میریزی تو گلوت موقع خاب و یکساعت چیزی نمیخوری .

حتی اب 

اولش سه شب تکرار میکنی بعد هر ده شب 

تابستاته ش از بهار تا اخر شهریور شامل میزان مسااااوی از شکر سرخ و رازیانه و هلیله سیاه پودر کن مخلوط کن باهم . مثلا از هر کدوم یک سیر بخری کلا میشه بیست تومن .

پاییزه از اول پاییز تا اخر زمستون 

رازیانه شکر سرخ مصطکی تلخ 

برای درمان هم هر شش ساعت مصرف میشه اگر کسی مبتلا ب کرونا و انفولانزا شد یا هر چی .

فقط موقع تب مصرف نشه تب رو اول قطع کنین بعد امام کاطم 

صدبار اگر توبه شکستی بازآ. 
2706