2726
عنوان

کیا قصددارن بچه دوم بیارن؟

734 بازدید | 70 پست

من دخترم سه سالشه..خیلی وقتا میگه مامان من داداش میخام باش بازی کنم.. خودمم دوس دارم زودتر یکی دیگه بیارم باهم بزرگ شن اما استرس دارم.. همش دو دلم.ب نظرتون چکارکنم؟

اختلاف سنیشون الان خوبه دوتابچه بااختلاف سنی زیاد دوتا ت فرزند بنظرم محسوب میشن بهتره باهم بزرگ شن بازی کنن

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منکه الان پسرم تو چهارسال هستو اقدام کردم اما متاسفانه تنبلی دارم.اگه به من بود خیییییلی زودتر باردار میشدم

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها

س ساله اس بعدا اذیتت میکنه هنو درکش بالا نرفته من ابجیم شرایط شمارو داشت خیلی دخترش اذیت میکنه ..من دخترم ۵ساله بود ابجیش اومد کلی کمکم میکرد حسادتم نداشت خیلی علاقه مند بود بش 😍

علی عزیزم   خاک برسرت با این اخلاق گندت   قدرمو بیشتر بدون   فقد منم ک میتونم تحملت کنم  خدا نگهم داره واست  

منم میخوام بیارم 

حتی سومم قصدش هس 

ولی اول ویهان یکم از آب گل دربیاد 8 ماهشه

سال1399/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد، بچها برا حاجت دلم با دلای پاکتون ی صلوات بفرستین منم دعاتون میکنم، پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی❤️🧿درد آنجایی عمیق است که ب حاشا برسد... 
س ساله اس بعدا اذیتت میکنه هنو درکش بالا نرفته من ابجیم شرایط شمارو داشت خیلی دخترش اذیت میکنه ..من ...

خودش میگه داداش میخام..ولی من بخاطر اعتیاد همسرم و اینکه دوس دارم پسردار بشم و دندونامم خرابن دودلم

منم میخوام بیارم  حتی سومم قصدش هس  ولی اول ویهان یکم از آب گل دربیاد 8 ماهشه

من دخترم ۶ماهه ک بود خداخواسته باردارشدم اصلا نمیخاستم😑😕از الان تو اذیتم خیلی سخته از شیرگرفتنش 

علی عزیزم   خاک برسرت با این اخلاق گندت   قدرمو بیشتر بدون   فقد منم ک میتونم تحملت کنم  خدا نگهم داره واست  
2706