2737
2734
عنوان

دیشب شب تولدم مادرشوهرم بود

520 بازدید | 40 پست

امروزم یکم هست تولدشه نه دیشب رفت شوهرم پیششون چون پیشم بود نه امروز میتونه بره چون ظهر بعد کارش میاد پیش خودم بعد ناهارم پرواز داره شهرستان برای پروژه کارش 

من پنج ماهه با خانواده شوهرم قهرم برای همین مناسب هام نه زنگ میزنم نه‌میرم اونام انگار نه انگار منی وجود دارم

بنظرتون دیشب باید بهش میگفتم‌منو خونه تنها بذار برو پیششون تولدشه ؟؟؟ من اصلا یک بارم نگفتم خودشم چیزی نگفت 

خدا تویی که فقط میتونی کمکم کنی❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بنظرت بهتر نیست این کدورت رو تموم کنین؟بخدا به ضرر خودته

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
2738

این دیگه به خود شوهرت مربوطه، اگر خودش نمیره اصرار نکن

در ضمن پسر زن میگیره دیگه با زنش باید بخوانش

شما هم جزئی از خانواده هستی، تنها بره هر دفعه بیاد با شما دعوا میکنه

اگر راه داره موضوعی نیست که اذیتت ن کنه آشتی کنید

شمارو کار ندارم ولی پسرش باید میرفت تولد مادرشو تبریک میگفت

دوره راه ما تهرانیم با کلی ترافیک من همسرم جز کارش داره پایان نامه ارشدم مینویسه بعضی روزا واقعا براش سخته یه ساعت تو راه بره و زودم باید برگرده نمیشه که منو تنها بذاره میشه؟؟؟؟

خدا تویی که فقط میتونی کمکم کنی❤️
من دوست ندارم اگه خودم نمیرم شوهرم بره  اینجوری یعنی من براش مهم‌نیستم  همینطوری که ا ...

خوش بحالت.شوهرمن خانوادش فحششم میدن توهین میکنن ولی بازم ادم نمیشه همش نوکریشونومیکنه.دیگه هیچی حسابش نمیکنن ازبس خودشوخاروذلیل میکنه

حالا که خودش هیچی نمیگه تو هم هیچی نگو به رو خودت نیار،ولی اگه خودش خواست بزار بره مخالفت نکن

شاید سال ها بعد وقتی یه جایی با هم روبه رو شدیم بگیم این غریبه چقدر شبیه خاطره های من بود
2706