2733
2734

دوستان من خودم بدون اینکه برم دکتر برم عکس بگیرم از ریه قبول میکنن؟

⚘دوستای گلم لغوکاربری کردم بهتون هرازگاهی پیامک میدم .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگر مطمئن کرونا داری خودت تو خونه خوبش کن اصلاااااا استرس نگیر ما خانوادگی گرفتیم فقط تا چند وقت پیش هم نرفتیم و استرس الکی هم به خودن ندادیم با دمنوش داروهای خونگی خودمون رو خوب کردیم ولی دوست مامانم گرفت هرچیییی بهش گفتیم نترس باز می‌ترسید دور از جونت اون از ترسش مرد دخترش میگفت علت مرگش فقططط ترس از کرونا بود که آخر گرفت و مرد 

فقط برو عمومی از ازمایش هم متوجه میشی دیگه....  بخدا من رفتم عکس بندازم همه مریضای کرونایی  روی یه تخت میشستن و پرسنل حتی ضد عفونی نمیکردن تخت و به چشم دیدم خیلیااااا تو همین بیمارستان‌ها بدتر شدن فقط به خاطر اینکه پرسنل حوصله ضد عفونی کردن ندارن 

2738
اگر مطمئن کرونا داری خودت تو خونه خوبش کن اصلاااااا استرس نگیر ما خانوادگی گرفتیم فقط تا چند وقت پیش ...

من ۲۰ سالمه بیماری خاصی ندارم مشکل اینکه نمیدونم کرونا دارم یانه نفسم تنگه 

اگر مطمئن کرونا داری خودت تو خونه خوبش کن اصلاااااا استرس نگیر ما خانوادگی گرفتیم فقط تا چند وقت پیش ...

اگه به ریه بیش از حد بزنه عفونت چیکار کنم؟

اگه به ریه بیش از حد بزنه عفونت چیکار کنم؟

اگر میبینی واقعا نیازه که بری برو اما پیشنهاد من به شما اینه که با دستکش و ماسک برو و حتی اسپری ضد عفونی کننده هم با خودت ببر حتی صندلی و تختی هم که میخوای بشینی هم ضدعفونی کن حتی دستگیره در اتاق دکتر  من اونجا حتی دستکشامم اسپری میزدم شاید مردم بخندن و بگن چقدر حساسه اما هیچی مهمتراز سلامتی نیست واااااقعا بیمارستان‌ها میکروبی تر و سمی ترن و اونجا روزی صدتا کرونایی میاد و میره 

من ۲۰ سالمه بیماری خاصی ندارم مشکل اینکه نمیدونم کرونا دارم یانه نفسم تنگه 

شایدم آنفولانزا باشه من دوستم یه هفته افتاد تو خونه و قفسه سینش درد میکرد و نفسش می‌گرفت و بی حال بود و سرفه و عطسه و آبریزش هم داشت رفت دکتر و دکتر گفت یا کرونا یا آنفولانزا یه سرم زد اومد یه هفته بعد خوب شد البته که کلی چرک خشک کن و عنبر نسا و دمنوش ای گیاهی رو مصرف کرد و استامینیفون هم سر ساعت می‌خورد تا خیلی تو جا نیوفته 

اگر میبینی واقعا نیازه که بری برو اما پیشنهاد من به شما اینه که با دستکش و ماسک برو و حتی اسپری ضد ع ...

ببخشید یسوال میخوام بپرسم

ممکنه وضعیت ریه حاد تر بشه ومانفهمیم؟ یا حتما میفهمیم ونفسمون تنگ میشه؟

ببخشید یسوال میخوام بپرسم ممکنه وضعیت ریه حاد تر بشه ومانفهمیم؟ یا حتما میفهمیم ونفسمون تنگ میشه؟

آره ممکنه اگر سرفه های پی در پی داری پیگیری کن حتما و مراقب خودت باش نمیخوام بترسونمت اما کرونا نیاز به آرامش و مراقبت داره عمه من کرونا گرفت هر مریضی ام که بگی داشت 😀اما اینقدر روحیه داشت و اینقدر می‌خندید تو بیمارستان قرنطینه بود زنگ زده بود مامانم می‌خندید و می‌گفت کرونا دارم😀😀😀ینی بگم به خاطر آرمشش و مراقبت‌ش به یه ماه نکشید خوب خوب شد ☺️ فقط و فقط و باید استرس و از خودتون دور کنید و مراقب خودتون باشید