2703
2553
عنوان

کمک خانوم های یه لحضه

144 بازدید | 18 پست

من الان طبق حساب خودم امروز ۶کامل بودم‌رفتم سونو گفت ۵هفته و‌۲روز قلبشم نشنید اخرین پریودم هم۲۱مردادبود

چیکار کنم

اگه خوبی هایت را فراموش کردن تو خوب بودنت را فراموش نکن  

احتمال زیا  لقاح دیرتر صورت گرفته اصلا نگران نباش هفت هفته تمام شد برو سونو

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من فقط اومدم بگم لحظه رو این جوری بنویس

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
2720
من فقط اومدم بگم لحظه رو این جوری بنویس

انقد هولم نمیدونم چی تایپ میکنم اصلا دستمم گذاشتم بین در دارم میمرم از درد  

انقد هولم نمیدونم چی تایپ میکنم اصلا دستمم گذاشتم بین در دارم میمرم از درد    

😂😂😂😂

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
احتمال زیا  لقاح دیرتر صورت گرفته اصلا نگران نباش هفت هفته تمام شد برو سونو

اخه ۳روز مونده به پری بی بی چکم مثبت شد

2714
اخه ۳روز مونده به پری بی بی چکم مثبت شد

هیچ موردی نداره من پنج روز مونده بیبیم مثبت شد.ولی ازمایش که دادم بتام پایین بود.بخاطر اینکه لقاح دیر بود.عجله نکن

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔

هیچی...مهم سنه سونو هست...lmp یا همون تاریخ پریودی...اهمیت داره ولی وقتی سونو بری...ارجحیت با تاریخه سونو هست...5 هفته هم واسه قلب زوده...الان خیالت تخت که جای ساک خوبه و خارج رحمی نیستی...بشین تا دو هفته دیگه برو برای قلب...

به هر آنچه بخواهد...من راضیم...😊
هیچی...مهم سنه سونو هست...lmp یا همون تاریخ پریودی...اهمیت داره ولی وقتی سونو بری...ارجحیت با تاریخه ...

باشه مرسی ممنون دعا کنید تروخدا

هیچ موردی نداره من پنج روز مونده بیبیم مثبت شد.ولی ازمایش که دادم بتام پایین بود.بخاطر اینکه لقاح دی ...

اخه من جالب ازمایش‌هم دادم بتا ۳روز مونده۳۲۳بود کمم نبود

2706