2737
2734

سلام دخترا

من قصد بارداری دارم و خدا رو شکر تو زندگیم استرس و مشکلی ندارم اما تو محل کارم یکی از همکارا به شدت حسود و بخیله و چون از نظر شغلی از من پایینتره دائم بهم حسودی میکنه و نیش زبون میزنه. واسه همین دائم تو محل کارم استرس دارم و هرکاری میکنم که صداشو نشنوم بازم یه کارایی میکنه که حالم بد بشه. 

برای دفع حسود و بخیل و دشمن چه دعایی هست که بخونم تا شرش از سرم کم بشه و آرامش بگیرم و بتونم راحت باردار بشم. استرسی که بهم میده میترسم تاثیر بذاره روی باردار شدنم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از اين جور ادما متنفرم 

هر روز با بغض میرم سرکار. اونقدر هم در ظاهر تظاهر به خوبی و مهربونی می کنه کسی باورش نمیشه این چجوریه باطنش.

بدتر از اون اینه که از اون آدماییه که داره یار جمع میکنه و گروه تشکیل میده.

2728
زنان استرسی دخترمیارن باعث میشه یه دخمل نازبیاری

انشاله. خدا از دهنت بشنوه.

دو ماهه اقدامم ولی بخاطر حجم استرسی که تو محل کار بهم وارد میشه نگرانم که باردار نشم علیرغم اینکه همه آزمایشا و سونو خوب بوده و کلا شرایطم خوبه.

ولی بخاطر سنم میخوام زودی باردار بشم.

هر روز با بغض میرم سرکار. اونقدر هم در ظاهر تظاهر به خوبی و مهربونی می کنه کسی باورش نمیشه این چجوری ...

من تجربه داشتن همکار اینجوری داشتم..کلا بیخیال کارا ورفتارش شدم وبدذاتی هاشو سپردم به خدا چون نمیتونستم مدام باش جنگ وجدال کنم .بلاخره خودش کم آورد.بعداًهم خودش اعتراف کرد که پشیمونه  

خدای خوبم،من به رحمتت ایمان دارم...خدایا من خیلی وقته منتظرم...دارم کم میارم 😔
من تجربه داشتن همکار اینجوری داشتم..کلا بیخیال کارا ورفتارش شدم وبدذاتی هاشو سپردم به خدا چون نمیتون ...

منم باهاش جدل نمیکنم. دائم حتی الکی هم شده هندزفری رو میذارم تو گوشم که فکر  کنه صداشو نمیشنوم و بس کنه کاراشو.

منم همش میگم خدایا خودت داری میبینی هم کارای اینو و هم محبتایی که من در حقش کردم. خودت براش کافی هستی. جوابشو بده

2738