2733
2734
مرسی گلم من تنبلی تخمدان شوهرم تحرک و تعداد پایین اول من دارو میخورم فولیکول داشته باشم ای یو ای هم ...

آخ عکس رنگی، 😭اصن یاد دردش میوفتم جیگرم آتیش میگیره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من از درد دستو دهنم کج شده بود نمتونستم حرف بزنم

یعنی من میتونم بگم بدترین تجربه زندگیم بود اینجام نوشته بود هرکی درد داشته باشه یعنی لوله هاش بستس اصن یه حالی داشتم همون اولشم با چشم گریون رفتم

یعنی سونو روزای اول پریودی و داروی خاصی نمیخواد؟ 

چرا میخواد من خلاصه گفتم😆.از روز سوم پرید لتروزول خوردم.روز14پرید رفتم سونو.همون شب آمپول زدم24ساعت بعدش تزریق اسپرم 

چرا میخواد من خلاصه گفتم😆.از روز سوم پرید لتروزول خوردم.روز14پرید رفتم سونو.همون شب آمپول زدم24ساعت ...

پس اونی که آمپول توی ناف میخواد برای آی یو آی نیست؟ 

بله من حامله شدم 

شوهرم ضعیف بود 

تقریبا دوسال 

اما دفعه اول که آی یو آی کردم جواب داد

حالم خوبه !     اما خنثی ام ، نه خوشحالم ‌.. نه ناراحت ...... اما دلم گرفته ، نمیدونم به چی یا چه کسی فکر کنم که حداقل یکمی آروم بشم ..
2738
یعنی من میتونم بگم بدترین تجربه زندگیم بود اینجام نوشته بود هرکی درد داشته باشه یعنی لوله هاش بستس ا ...

من با همون دهن کچ به زور پرسیدم مشکلی ندارم گفت نه سالمی.اتفاقا به من گفتن درد داشته باشی یعنی سالمی.ماده حاجب رفته داخل لوله ها

بله من حامله شدم  شوهرم ضعیف بود  تقریبا دوسال  اما دفعه اول که آی یو آی کردم جواب ...

ای جانم😍چقد خوشحال شدم که مامان شدی عزیزم

عزیزم مراحل آی یو آی میشع برام توضیح بدی شما به شکل انجام دادی؟ بعد اینکه بعد از ای یو آی استراحت میکردی یا نه؟ 

من با همون دهن کچ به زور پرسیدم مشکلی ندارم گفت نه سالمی.اتفاقا به من گفتن درد داشته باشی یعنی سالمی ...

والا تو نت و اینجا انقد منو ترسوندن من گفتم فرداش جوابش بیاد تازه داستان شروع میشه لوله هام بسته باشه چیکار کنم انقدم اونجا سلیطه بازی دراوردم😂😂😂آبروریزی کامل

ای جانم😍چقد خوشحال شدم که مامان شدی عزیزم عزیزم مراحل آی یو آی میشع برام توضیح بدی شما به شکل انجا ...

مال نه سال پیشه زیاد یادم نیست 

اما دوماه قبلش دارو داده بود

با امپول های اچ ام جی 

واسه شوهرمم کپسول داده  بود

موقع آی یو آی هم گفت بازم شوهرت ضعیفیش زیاده 

احتمالش کمه بشه ،استراحتم اصلا نشد بکنم 

وفکرشم نمیکردم بگیره 

اما خدا خواست وگرفت 🤲الانم ۸سالش تموم شده رفته تو نه سال

حالم خوبه !     اما خنثی ام ، نه خوشحالم ‌.. نه ناراحت ...... اما دلم گرفته ، نمیدونم به چی یا چه کسی فکر کنم که حداقل یکمی آروم بشم ..
2706