2737
2734

از چی استفاده می کنید

اخه من چادریم بعد تو اتوبوس دستم رو به میله ها بزنم 

یه وقت به چادرم هم می زنم 

چیکار کنم

با الکل و ماسک دیگه

⚜️۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم رخ داد⚜️❌میخوای نصیحت کنی،مسواک عقایدت رو تو حلقم فرو کنی،فضولی کنی ریپلای نکن❌غصه کم کم جون میگیره، دل یهو میپوسه🕶احمد ذوقی دو تعلیقه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مدام الکل بزن و ماسک هم حتما بزن سعی کن خلوت باشه اتوبوس سوار بشی 

🧿سرانجام به حکمت اتفاقات زندگی پی میبرید پس فعلاً به سردرگمی ها بخند از میان اشک ها لبخند بزن و همواره به خودت یادآوری کن پشت هر حادثه قطعا دلیلی نهفته است 🧿
2728

عزیزم  به نظرم باید خدا کمک کنه. من هربار میرم میام  میشورم. ولی اخرش بخاد بگیریم میگیریم 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

مگه کسی هم هست تو این اوضاع هر روز بره بیرون؟؟

البته بجز شاغلا که بخثشون فرق میکنه

زنی را میشناسم من،که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن،درون اشپزخانه،سرود عشق میخواند…نگاهش ساده و تنهاست،صدایش خسته و محزون،امیدش در ته فرداست………زنی هم زیر لب گوید گریزانم از این خانه،ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟……زنی با تار تنهایی لباس تور میبافد،زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند………زنی را میشناسم من که میمیرد ز یک تحقیر ،ولی آواز میخواند که این است بازی تقدیر……زنی با فقر می سازد،زنی با اشک میخوابد،زنی با حسرت و حیرت گناهش را نمیداند…زنی واریس پایش را زنی درد نهانش را، ز مردم میکند مخفی ،که یکباره نگویندش چه بدبختی،چه بدبختی……زنی را میشناسم من که شعرش بوی غم دارد،ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد…                                تقدیم به بانوان سرزمینم که هرکدام در پس لبخندشان،غمی پنهان دارند…به امید روزی که تمام زنان و دختران این مرز و بوم شاد و آزاد باشند😔

من هر روز دو بار تو مترو هستم

ماسک دو تا

عینک محافظ

دستکشم تو مترو دستمه اومدم بیرون درمیارم ولی با همون دستکش هم باز میله رو نمیگیرم فقط دستم میکنم یه وقت دیگه خیلی درحال افتادن بودم لازم شد یجارو بگیرم  

بعد دستکش دستته دستت تمیز میمونه به چادر و صورتتم زدی اشکال نداره

از چیزایی که داری لذت ببر اون وقت میبینی که حالت چقدر خوب میشه...
مگه کسی هم هست تو این اوضاع هر روز بره بیرون؟؟ البته بجز شاغلا که بخثشون فرق میکنه

من؟؟؟ 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
2738

مثلا دیدم خانمه دستکش دستشه بعد هون دستکشو میزنه به میله میزنه چشمم دوباره

من حتی گوشیمم میذارم تو مشمی فریزر  

رعایت کنی واقعا مریض نمیشی مگر اینکه خدانکرده تو خونه کسی باشه و ازش بگیری

بعد حتما روزی 1 دونه قرص ویتامین ث 1000 بخور حتما

دستکش یه بار مصرف،یا پارچه ای!؟

یک بار مصرف عزیزم

ولی اومدم بیرون درمیارم که عرق نکنه چون خیس شدن خودش باعث جذب میکروب و ویروسه

اتوبوس خطریه😕اومدی چادرتو بیرون تو هوای ازاد اویزون کن 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

هیچکس به اندازه برادر من رعایت نمیکرد

خودش تو داروسازی کار میکنه

همیشه الکل و ماسک پیششه

قبل کرونا هم همین بوده محل کارش که هر 2 ساعت ماسک عوض میکردن

اون برامون الکل و دستکش و ماسک میاورد

حالا طفلی 11 روزه کرونا گرفته

حالشم خوب نیست

هفته اول خیلی شرایطش بد بود

از دیروز بویاییش داره بر میگرده

فکر کنم هممون آخر میگیریم

مطربا بهر خد ، تو غیر شمس الدین مگو
2706