عنوان

خوابگاه دانشگاه آزاد شیراز😕😕😕

7803 بازدید | 29 پست

سلام عشقا خوبین؟؟؟

کسی هست خوابگاه دانشگاه آزاد شیراز بوده باشه؟کیفیت خوابگاهش چطوره؟اوضاش خوبه یا نه مثل شهر ما داغونه

احتمالا دندون پزشکی آزاد شیراز قبول شم 

ممنون میشم اگه تجربه ای دارین در اختیارم بذارین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شیراز خوابگاه هاش خوبه میتونی خوابگاه های بهتر هم بری مثل داخل ملاصدرا از کدوم شهر میای؟ 

من لیلام مامان وروجکی که به خاطر دخترش اینجاس میخام یاد بگیرم چطوری تربیت و بزرگش کنم 😊اگه نظری داری راهنمایم کن دوست خوبم 
2728
شیراز خوابگاه هاش خوبه میتونی خوابگاه های بهتر هم بری مثل داخل ملاصدرا از کدوم شهر میای؟ 

اه پس اینجوری خیلی خوبه😍آخه کرمان خوابگاه مستقل نداره خیلی کم اگرم باشه داغونن من از کرمان میخوام بیام گلی

هزینش تقریبا ماهانه330هس ارزش داره  بعد هرجای شهر قیمتاش متغییره

آها عزیزممم منظورت خوابگاه بود؟؟؟؟من فکر کردم پردیس خودگردان دندون پزشکی رو میگی😅😅😅

اگه اینجوری باشه که خیلی خوبه یکی دوتاشو معرفی میکنی بهم گلم؟

آها عزیزممم منظورت خوابگاه بود؟؟؟؟من فکر کردم پردیس خودگردان دندون پزشکی رو میگی😅😅😅 اگه اینجوری ...

اره

برنامه دیوار رو نصب کن گلی بعد شهر شیراز رو انتخاب کن خوابگاه رو سرچ کن همشون میاد بالا🌹❤️

اه پس اینجوری خیلی خوبه😍آخه کرمان خوابگاه مستقل نداره خیلی کم اگرم باشه داغونن من از کرمان میخوام ب ...

اینجا خوابگاه مستقل زیاد داره اگه بخای میتونم راهنماییت کنم من خودم دانشجو هم 

من لیلام مامان وروجکی که به خاطر دخترش اینجاس میخام یاد بگیرم چطوری تربیت و بزرگش کنم 😊اگه نظری داری راهنمایم کن دوست خوبم 
هزینش تقریبا ماهانه330هس ارزش داره  بعد هرجای شهر قیمتاش متغییره

عزیزم این قیمتا دیگه نیس همش بالای 400 و 500 هستن چون دوستام همشون خوابگاهین

عزیزم داخل برنامه دیوار نگاه کن میبینی اتاق ده و هشت نفره 330

هوووو اینا خیلی تعداد زیاده آرامش کم میشه حداقل 4 تخته باید باشه گلم 

به تو دیوار و اینا هم خیلی من باشم اطمینان نمیکنم خوابگاه های معتبر خیلی بهتره

2706