2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آشپزخونه روبشور کابینتاروضدعفونی کن باالکل بعددستمال بکش نمداربکش چندبار،،سینک روباوایتکس ضدعفونی کن ،،شیشه هاروپاک کن،،دستشویی وحموم باجرم گیربشور کف خونه اگه سرامیکه بااب وکف وتی تمیزکن 

2728

مبارکه به سلامتی. جابجایی سخته اما به تنوعش می ارزه. به نظر من اول آشپزخانه و کابینتا و هودو با یه دستمال و مایع سیف بکش فعلا سینکو ولش کن چون زوده. لامپا تا هر چی باید تعویض بشه یا گردگیری و نیاز به نردبانه انجام بده البته با کمکی. بعدش کمدا و نهایت نصب لوستر و چوب پرده تموم شد یه شلنگ بگیر کفشو و تمام آخر سر هم دستشویی و حمام

ما عجله داشتیم بیایم خونمون کابینت کار هنوز مشغول بود اومدم اتاقا و حمومو تمیز کردم.البته قبل اینکه کابینت کار بیاد یه دور آشپزخونه رو شسته بودم.وقتی رفت آشپزخونه رو دوباره تمیز کردم و شستم بهد پذیرایی و بالکن و دستشویی.

آشپزخونه روبشور کابینتاروضدعفونی کن باالکل بعددستمال بکش نمداربکش چندبار،،سینک روباوایتکس ضدعفونی کن ...

البته آره مهم ضدعفونی که الان خیلی مهمه و با وایتکس رقیق و کمی مایع ظرفشویی یا اگر میتونید اسپری ضدعفونی بگیر و همه کابینتا و دستگیره ها رو بزن

هر جایی ک راه آب داره و متریالش با آب خراب نمیشه شلنگ رو بکش ب جونش...

نیکمهرم تیر میاد خداوند ازمامادران شیر ب شیر بچه دار میپرسدجوانی ات در چ راهی صرف شد؟ج ما!درراه شیردرست کردن.پوشک عوض کردن.پی پی شستن!  خوب.گلدونه خانم مهرگان خانم هم دنیااومد.دست خانم دکتراحمدیان پوردردنکنه.خ زحمتشون دادیم.دخترداشتن حس بینظیریه.من ازاول عمرم تاحالا عاشق دختربودم وهستم امانمیدونم چرارادمهررو انگاربیشتردوست دارم خداروشکر ک خداجنسمون روجورکردومنولایق مادری دخترهم دونست.مهرگانم.عزیزدل مامان وبابا.خوش اومدی تودلم.منوباباوداداش رادمهرمنتظرتیم.بوس بوس من.انشاالله دامن همه منتظرازودسبزبشه.ازهمه کسایی ک برام دعاکردن سپاسگذارم.خواهرااگه میشه برام صلوات بفرستیدعددبارداریم پایینه.دعاکنیدخدابهم بچه دوم هم ببخشه دعاهای شمامعجزه اس.خداروشکر خدانورچشممون روصحیح وسالم دادبهمون.دعاکنید ببخشه بهمون پسرمون رو.واینکه سالم و صالح وخوش قدم وخوش روزی وعاقبت بخیر باشه.خدایادعای مادردر حق فرزند گیراس.توروبحق همین ماه رمضان کاری کن ک پسرم دستگیروچاره سازباشه برامردم.قدم توراه اصلاح امورمردم برداره.آمین امروز۱۸آذر۹۸سرصبحی ی لگد محکم زدی ب مامان(قربون مشت و لگدهات بشم.بعدش گفتم پسرمامان یکی دیگه ام بزنه مامان ببینه.یکی دیگه ام زدی ومامان ازرودلش احساس کرد ضربه ات رو.بازگفتم یکی دیگه ام بزن دیگه نزدی.بنظرتون رییس کیه؟مامان یانی نی؟  
بچه یک ساله دارم سخته

اول یکی از اتاقا رو تمیز کن یه سری وسایل مختصر و اسباب بازی بزار که بچت تو اون اتاق سرگرم باشه و خودتونم برا رفع خستگی ازش استفاده کنید.

سعی کن کل کابینتا و داخل کمدا رو هم تمیز کنی و داخلشون کفپوش بزاری که آماده چیدن وسایل باشن.

به ترتیبم از بالا به پایین همه چیزو مرتب کن. مثلا اگر سقف تار عنکبوت زده اول اونا رو تمیز کن بعد پرده ها و شیشه ها و آخر آخر کار هم کف رو تمیز کن. روی کف زمین خیلی حساسیت نشون نده. چون بالاخره وقتی کارگرا وسایلاتونو آوردن دوباره همه جا کثیف میشه

قدردان روزهای سخت باش! روزهایی که تو را با خود قوی ترت آشنا کرد.