2733
2734
عنوان

دوستانی که کرونا داشتن با علایم تنفسی بیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 220 بازدید | 27 پست
منم دقیقا اینجوری بود درد قفسه سینه .تنگی نفس. ی کم سرفه.و خارش گلو.دو بسته آزیترومایسین خوردم.و کلی ...

خداروشکر شما خوب شدی اما ازیترومایسین درمواردی مثل اسپرین باعث ایست قلبی میشه  دور ازجونتون ما

سابقه ام داریم نمیتونم ریسک کنم 

⚘دوستای گلم لغوکاربری کردم بهتون هرازگاهی پیامک میدم .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

احتمال زیاد استرسه.خودتو سرگرم کن بهش فکر نکن ببین علایمت میره

انقد واضحه که مطمعنم استرس نیس یهو نفسم قطع میشه خودبخود

2728
خداروشکر شما خوب شدی اما ازیترومایسین درمواردی مثل اسپرین باعث ایست قلبی میشه  دور ازجونتون ما ...

عزیزم من رفتم دکتر داد که خوردم.با سرماخوردگی .ولی من قرص سرماخوردگی همش احساس کسالت و خستگی دارم واسه همین ۴ تا دونه اش رو فقط خوردم

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
2738
من فقط میخوام تو خونه بمونم،الانم سرفه دارم خیلی میترسم ولی چیز دیگه ندارم یکی دوهفتس فقط سرفه میکنم

من علاوه بر سرفه  دقیقا قفسه سینم بعضی وقتا سنگین میشه

سلام منم همینطور بودم اصلا ب کرونا فکر نمی‌کردم ولی بعد چند روز یهو بی‌حال شدم و تب و و..........

دارو الکی و زیادی نخور فقط اگر بدنت بیقرار شد و تب کردی برو دکتر سریع

بی‌قراری علامت اوضاع وخیم ریه است

دماسنج بگیر دما بدنت چک کن.تبش ی حوریه نمی‌فهمی تب داری بیحالت می‌کنه فک میکنی بدنت بیحال فقط

دمنوش بخور

اگر سابقه لخته خون دارین آسپرین بخور

قرص زینک +ویتامین   c,

ناپرکسون هم برای التهاب ریه و تب و بدن درد خوبه 

آزیترومایسین

آب و آبمیوه و چای زیاد بخور

رعایت کن برای خانوادت ک نگیرن ازت

آمپول تقویتی بزن

بازم سوال داشتی بپرس

من راه های ک دکتر بم گفت رو گفتم بهت

استراحت هم لازمه حتی روزمرگی هات رو کم کن

سلام منم همینطور بودم اصلا ب کرونا فکر نمی‌کردم ولی بعد چند روز یهو بی‌حال شدم و تب و و.......... د ...

وای مرسی فقط یه سوال ممکنه ریه وضعیتش بد بشه وماخودمون نفهمیم؟ و اینکه من ۲۰ سالمه و طبع بدنم گرمه بنظرتون چقدر امکان داره بیفتم چون چندجا مصاحبه دارم🤕🤕