2737
2734

ببینید من بدون هیچ علایمی امروز  احساس میکنم قفسه سینم سنگینه ...بدون تب بدن درد و هیچ حسی مثل چشایی و بویااییمو از دست ندادم فقط قفسه سینم سنگینه و کمس سرفه دارم بنظرتون کروناس ؟ بعضی وقتام تنگ میشه نفسم

⚘دوستای گلم لغوکاربری کردم بهتون هرازگاهی پیامک میدم .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من گلوم خشکه از صبح یحوریه انگار یچیزی گیر کرده

ان شاالله که چیزی نیست نگران نشید گلو درد قضیش فرق داره ولی من نفسم تنگه

⚘دوستای گلم لغوکاربری کردم بهتون هرازگاهی پیامک میدم .
2731
2738

منم دقیقا اینجوری بود درد قفسه سینه .تنگی نفس. ی کم سرفه.و خارش گلو.دو بسته آزیترومایسین خوردم.و کلی دمنوش خوب شدم

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
وای خدا رحم کنه هوا هم داره سرد میشه با سرما خوردگی قاطی میشه استرسا بیشتر میشه

اره  شوهرمم صبح سرفه زد داشتم سکته میکردم هرچی دارو داشتیم بخوردش دادم با دمنوش ....ساعت ۵صبح

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

منم الان کرونا دارم ولی تب و لرز و بدن درد نداشتم فقط یکم ریم سنگین شد و بیحال بودم و عطسه و ابریزش بینی.

من سریع رفتم دکتر.

چون باردارم هستم.

عناب دم کن بخور و بخور اویشن و پونه بده و مایعات و سوپ و گرمیجات زیاد بخور.

دم کرده اویشن و پونه هم خیلی خوبه بخوریش.

خدایا خودت بچه هامو حفظ کن و همیشه سلامت باشن.
اره  شوهرمم صبح سرفه زد داشتم سکته میکردم هرچی دارو داشتیم بخوردش دادم با دمنوش ....ساعت ۵صبح

شوهر من دیروز رفت دکتر آمپول زد

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
شوهر من دیروز رفت دکتر آمپول زد

امپول چی؟

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2706