2726

میخوام از دیجی کالا ریمل سفارش بدم

چون زیاد اهل ارایش نیستم ریملم خشک میشه

یه مهمونی مهم دارم 

میخوام ریمل بخرم ایرانی جنس خوب چی داریم؟

یا خارجی با قیمت مناسب ولی با کیفیت

و مداد چشم رنگی چه مارکی بخرم خوبه کیفیتش و قیمتش

فقط لطفا اگه استفاده کردید و واردین نظر بنویسید

اگه ناواردید بی زحمت اصلا چیزی ننویسید توی این تاپیک ممنون

ای خوش از تن کوچ کردن خانه در جان داشتن💞                                                روی مانند پرررررررررری از خلق پنهان داشتن💞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم میخوام سفارش بدم من کالیستا انتخاب کردم خ دیدم ازش تعریف کرده بودن

۹۹.۹.۹  از خونه مستقل و زیبای خودمون آماده شدیم رفتیم برای عروسی داداشم که ی کار خوب پیدا کرده بود💚🤲
2728
ریمل بل عالیه

ریمل قبلم بل بود کرونا اومد دیگه استفاده نکردم خشک شد الکی الکی ارزون تر میخوام اهل ارایش نیستم

ای خوش از تن کوچ کردن خانه در جان داشتن💞                                                روی مانند پرررررررررری از خلق پنهان داشتن💞
منم میخوام سفارش بدم من کالیستا انتخاب کردم خ دیدم ازش تعریف کرده بودن

چنده حرده مژه میخواما مژه ندارم بور و صافه متاسفانه 

ریمل بل یورن رمنس مای مدل جدیدش

مای بدرد بخور هستش؟چنده

چرا از دیجی کالا سفارش بدی؟ 

اخه تقلبی نیست و قیمتش خوبه بیرون سرم کلاه میره همش

چنده حرده مژه میخواما مژه ندارم بور و صافه متاسفانه 

۳۵..کاربرا گفته بودن خیلی خوبه پرپشت میکنه و فرم میده

منم بار اوله میخوام بگیرم..تا بیاد ببینیم چطوریه

۹۹.۹.۹  از خونه مستقل و زیبای خودمون آماده شدیم رفتیم برای عروسی داداشم که ی کار خوب پیدا کرده بود💚🤲
۳۵..کاربرا گفته بودن خیلی خوبه پرپشت میکنه و فرم میده منم بار اوله میخوام بگیرم..تا بیاد ببینیم چطو ...

بعد بی زحمت بیا به من خبر بدخ پلاستیکی ضد اب نباشه