2737
2734
😂😂😂😂🤪🤪🤪🤪 من اهوازیم‌ شما کجایی هستی  اره منم خانواده م با خانوده شوهرم از این لحاظ خ ...

مثلا قیمه میپزن همش ابه یه لپه روش شناوره .

لطفا برای تو دلیم صلوات بفرست خدا حفظش کنه برام.خدایا ممنونم بخاطر همه چی.  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اهوازی ان اصلا نه به غذا اهمیت میدن نه به پوشش لباساشون کهنه است همه چی هم میگن رسم نداریم و از زیرش ...

ربطی به اهوازی بودنشون نداره اونا ذاتا بی سلیقه و تنبل هستن وگرنه مردم جنوب خیلی به غذاهاشون اهمیت میدن

طبق قانون جذب در تاریخ 9/9/99 یه شغل عالی دارم
2731
دقققققیقا منم همین هستم اشپزی از اون یاد گرفتم

👌واقعا عالیه 

خداروشکر مادرشوهرم واقعا خوبه هروقت میاد خونم بیست سی روزی کا میمونن خونمون همیشه رو تموم وعده هارو خودش اشپزی میکنه من فقط ظرف میشورم😁

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢
والا مادرشوهر منم وقتی خودش میپزه از بوی زخم نمیشه بشینی سر سفره ، برا همین هر سری میریم از بیرون می ...

من طی این ۸ سال هر وقت رفت خواهرشواهرهای متاهل یا همه یا یکی دوتاشون میاد که اونا غذا درس میکنن.شده تنها هم بریم پدرشوهرم جوجه یا کوبیده میزاره.مادرشوهرم اهل غذا درس کردن نیس

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
2738
ربطی به اهوازی بودنشون نداره اونا ذاتا بی سلیقه و تنبل هستن وگرنه مردم جنوب خیلی به غذاهاشون اهمیت م ...

جنوبیا رو یه زمان دوست داشتم ولی خساستشون برام خیلی عجیب بود نه کادو دادن نه پا گشا نه خرید عروسی ابرومو بردن جلو خانوادم 

لطفا برای تو دلیم صلوات بفرست خدا حفظش کنه برام.خدایا ممنونم بخاطر همه چی.  

عالی

بعضی شبا عجیب دلتنگت میشم نمیدونم واقعا نمیدونم به هر دری زدم که قسمتم بشی اما نمیشه من از خدا فقط یه چیز میخوام اونم لحظه ای که خودمو توی لباس عروس دیدم حداقل با اونی که دوسش دارم باشم میدونی از اون دردناک تر چیه؟؟؟تو حتی نمیدونی من حاضرم برات تک تک استخون هامم بدم یادت باشه هیچکس اندازه من نمیتونه دوستت داشته باشه این چند بیت شعر تقدیم به خودت عزیزترینمA❤️میخوام بدونی که دلم داره برات پر میزنه🕊مثل یه داروغه شبا به هر دری سر میزنه 🥺وقتی میای با اون چشات دنیامو پر نور می کنی💫غصه ی تنها موندن و از دل من دور می کنی 🥹عمری اگه نگات کنم از دیدنت سیر نمیشم😍بدون که عشق تو زده خیمه به صحرای دلم 🫀اگر که باور نداری گوش کن به حرفای دلم...
2706