2733
2739
عنوان

تغیر نام فاطمه کی انجام داده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1203 بازدید | 86 پست
یکبار مصرف که نه سفره آسمانی 😂

😂😂😂😂

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه ام البنین که اسم نیست !!!!!! ینی مادر پسرها خود ام البنین اسمش فاطمه بود😐🤦🏻‍♀️

آره دقیقا اما تغییر نمیدن فقط فامیلمون به مامانش گفت یعنی اسم با معنی تر و قشنگ تر نبود برام انتخاب کنی🤣🤣

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 
آره دقیقا اما تغییر نمیدن فقط فامیلمون به مامانش گفت یعنی اسم با معنی تر و قشنگ تر نبود برام انتخاب ...

تو فکرشو بکن طرف بچه ۱۰ روزه ست صداش میکنن مادر پسرها😐 اینا همه ش عوارض بی سوادیه

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
2728
تو فکرشو بکن طرف بچه ۱۰ روزه ست صداش میکنن مادر پسرها😐 اینا همه ش عوارض بی سوادیه

بعضی اسما بله ولی الان فاطمه چه مشکلی داره معنیش

خداوندا من در کلبه ی فقیرانه ی خویش چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم که تو چون خود نداری👍😍

نه بابا ما فامیلامون اسماشون بود علی حسن حسین

رفتن کردن بهنام و بهراد و بهتاش

کی گفته عوض نمیکنن

باید به این بلوغ برسیم که نباید دیده شویم، آنکس که باید ببیند میبیند 🌹🌷 سردار شهید حاج قاسم سلیمانی🌹🌷

من اسمم سحره ...یعنی از کوچیگی صدام کردن صبح ....اگه به حرف شما باشه بایستی منم بی معنی باشم ...یا اون ک بهش میگن شبم یعنی قطره اب پس بازم بی معنیه به دخترت بگی قطره اب در حد قطره اب پایین اوردیش .....

اما بهتره انقدر ریز نشیم رو معانی و فقط اسم رو درنظر یریم 

بخوایم همه اسامی رو معنی کنیم اکثرا اینطورن چه مدهبی چه غیر مذهبی

2738
بعضی اسما بله ولی الان فاطمه چه مشکلی داره معنیش

من درمورد فاطمه نگفتم که گلم دارم درمورد اسمایی مثل صغری و اصغر و ام البنین حرف میزنم میگم وقتی معنی یه اسمی رو نمیدونی نباید رو بچه ت بذاری مثلا چند روز پیش یکی میگفت اسم بچه مو بذارم نیلا؟ یکی گفت نه اون یعنی غمگین ناراحت چرا وقتی نمیدونی نمی پرسی؟ 

اسامی مذهبی رو عوض نمیکنن  جز اونایی که معانی جالبی ندارن  مثل اصغر و صغری و مائده

مائده ینی چی؟

دوست عزیزم اگر دوست داشتی یه صلوات برای نیت تو دلم بفرست!❤🙏                                                 💞اللهم عجل لولیک الفرج💞
اصغر و صغری یعنی کوچک و حقیر اینا معنی خوبن؟🙄

معنی کوچک میدن

اما معنای حقیر نمیدن

ما انسان ها همه گناه کار هستیم و اجازه نداریم به خاطر تفاوت در نوع گناهمان یکدیگر را به چشم حقارت نگاه کنیم...
من شنيدم تغيير نميدن مگر با پارتى ملت اختيار اسمشونم ندارن بايد بقيه تشخيص بدن چى زيباست چى زيبا نيس ...

نه تغییر میدن

گفتم ما تو فامیل عوض کردن علی حسن حسین رو

یکی دیگه هم خدیجه کرد نیلوفر

باید به این بلوغ برسیم که نباید دیده شویم، آنکس که باید ببیند میبیند 🌹🌷 سردار شهید حاج قاسم سلیمانی🌹🌷
من درمورد فاطمه نگفتم که گلم دارم درمورد اسمایی مثل صغری و اصغر و ام البنین حرف میزنم میگم وقتی معنی ...

بله حرف شمارو قبول دارم،اخه اینجا میگن چون معنی اسما خوب نیست تغییر میدن،منم گفتم مگه معنی اسم فاطمه چه مشکلی داره

خداوندا من در کلبه ی فقیرانه ی خویش چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم که تو چون خود نداری👍😍

خواهر دوست من سکینه بود ،اینقدر رفت اومد تا اسمشو به مریم تغییر داد 

البته اسم انچنانی اجازه نمیدن بذاری 

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
2706