2733
2734

سرلاک جز غذاهای کارخونه ای و خوش طعم(برای بچه ها) به حساب میاد.چون عطر و طعم دهنده،اسانس داره و شیرینه بچه ها اغلب دوسش دارن.اما وقتی به طعمش عادت میکنن،تو ماه های بالاتر یا یک سالگی به بالا طعم غذاهای خانواده رو نمیپذیرن برا همین کم خوراک یا بد غذا میشن... البته همه بچه هایی ک بدغذان دلیلش غذاهای کارخونه ای نیس!یا همه اونایی ک این تغذیه رو دارن قرار نیست بدغذا بشن،ولی من خودم بشخصه چنین نتایجی رو تو اطرافیانم دیدم.

رو بسته های این پودر ها نوشته غنی شده با آن و روی و ویتامین و...

اما اون سوپی ک مثلا خودمون تو خونه درست میکنیم،وقتی عدس داره،سبزیجات داره،عصاره داره یا میوه ها و آبمیوه های طبیعی ک تو طول روز به بچه ها میدیم،همه همین موارد رو دارن و تازه مطمئن هستن.من معتقدم بچه هامون بزرگ که بشن،خودشون سمت غذاهای آماده و کارخونه ای کشش پیدا میکنن،اما حالا که تغذیه شون صفر تا صد دست ماست،بدون دخالت عوامل بیرونی، چرا غذای خوب خونگی بهشونون ندیم و ضائقه سازی اشتباه داشته باشیم...

به سرم سایه ی ایوان و امان نجف است... دل من تنگ علی، تنگ اذان نجف است...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من که اصلا نداذم حریره وسوپو خودم براش درست میکردم با این که شاغلم ولی واقعا واسه تغذیه اش وقت میزا ...

خیلی کار خوبی کردی،خدا خیرتون بده🌹🌹

به سرم سایه ی ایوان و امان نجف است... دل من تنگ علی، تنگ اذان نجف است...
2738

من ک اصلا سرلاک نمیدم یک ماهی سرلاک بهش دادم ولی سرلاک خارجی خیلی هم مارک خوبیه ولی بازم دیدم همش مواد نگهدارنده داره ندادمش

مقصر خودتی اگه ی دوهزاری جلوت ادا تراول در میاره 😑

حالا سرلاک رو که نمیدونم چیه ولی واقعا موافقم که خانواده ذائقه بچه رو میتونن تغییر بدن و ببرن به سمت غذاهای سالم!مثلا خارجی ها از بچگی به بچه بروکلی یا فلفل دلمه خام میدن ولی مثلا ما چون نخوردیم تو بزرگسالی هم مزه اشون واسمون جالب نیست 

همه از نیسان میترسن من از ریپلای بدون لایک!اگه پست من کمکتون کرد ممنون میشم یه صلوات واسه مامانم بفرستید  
منم فقط یه ماه دادم بعدش دیگه سرلاک نخورد بچه ها واسه رشد موی سر نوزاد چی خوبه بدیم بخوره یا بمالیم ...

خودش درمیاد گلم

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برام دعا میکنید بعد پنج تاسقط بچم بغل بگیرم.هشت ساله منتظرم
حالا سرلاک رو که نمیدونم چیه ولی واقعا موافقم که خانواده ذائقه بچه رو میتونن تغییر بدن و ببرن ب ...

من فلفل دلمه خام کنار غذا دوس دارم😐😂✋🏻

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2706