2726
عنوان

پیامک کشف حجابو چیکار کنم؟

632 بازدید | 45 پست

ده روز پیش برام پیامک کشف حجاب تو ماشین برام اومده. فک کنم دیگه امروز مهلت اخره. اگه نرم چی میشه؟😒 بار اوله اومده برام. مغز من واقعا درک و پردازش نکرده که چرا مجبورم برم اونجا

😳😳

خانومای نابارور نصف شبها که بیدار میشم براتون دعا می کنم.میگم خدایا دامن همه شونو سبزکن.🤲🏾 روزی که تو آمدی به دنیا عریان_ جمعی به تو خندان و تو بودی گریان_ کاری بکن ای دوست به وقت رفتن_ عالم به تو گریند و تو باشی خندان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

به همون دلیل که دوره رضا شاه چادر از سر زن‌و بچه مردم میکشیدن

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

من تجربه اش رو نداشتم ولی واقعا پول حرومه اینجور جریمه ها

‏انگلیسی‌ها ضرب المثلی دارند با این مضمون : کسی که فقط لندن را دیده باشد؛ لندن را هم‌ نمیشناسد !               منظور این است که شما باید رم، پاریس و برلین را هم ببینی تا بتوانی بگویی لندن شهر خوبی هست یا نه...           «تک منبعی بودن» انسان را متعصب و خشک بار می‌آورد و عمق فهم او را به طرز عجیبی کاهش میدهد !

برا منم هفته پیش اومد اتفاقا تاپیک هم زدم

همسرم‌رفت کلانتری میگفت پر از آدم بود فقط ازش اسمشو شماره موبایلشو پرسیدن گفتن برو به سلامت

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹

جدی این قانون هام دراومده ؟والا ب خدا آدم بعضی وقتا حواسش نیس روسریش میره

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40