2733
2734
عنوان

می خوام شوهرموامتحان کنم یکی میادکمکم🤕

| مشاهده متن کامل بحث + 1538 بازدید | 141 پست
نمی خوام باهاش دوست شی که فقط می خوام امتحانش کنم

جالبه چطوری به کسی اعتماد میکنی شاید طرف مخ شوهرت روبزنه ودکت کنن 

یامثلا ازشوهرت خوشش بیاد وتو روجلوش حسابی خراب کنه

وبگه زنت بهت اعتماد نداره بیچاره چرا باهاش موندی ولش کن

شماهام خیلی فیلم میبینید مثل اینکه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
اعوذو بالله من الشیطان الرجیم. شیطان دور شور . شک بی دلیل کار شیطانه

بی دلیل نبست یه چیزایی دیدم توگوشیش قسم خوردکارمن نیست رفیقم سیم کارتشوانداخت توگوشیم تلگرامه اونه شماجای من باورمی کنید

حال قلبم بی توتعریفی نداره میشه برگردی😭                         نمی دونم بهم کاش بگی چرابادل من سردی...         نم زده چشامو توکه می گفتی داری هوامو..بیابرس به دادم اگه می شنوی صدامو ....😥وای ازاین زمونه...حال دلموهیشکی نمی دونه...غم دوریت داره منوبه آتیش می کشونه...😣😣جای خالیت قلبموازجامی کنه...خیس اشکن دوتاچشمام...این حال منه...کی به جای من داره سرروی شونت میزاره می خونه؟؟؟😩بی تواینجایه گوشه این دلم می پوسه...💔💔این فاصله برام یه چی مثل کابوسه...سردوبی روحه این خونه بی توواسم مثل زندونه...آخه عشق من کی قدمن محونگات میشه دلش میره نوازش کنه موهاتو...ندارم دیگه بعدتویه خواب راحت...به کی فک می کنی ومی بندی پلکاتوو😔😔😔😔

چرا دستی دستی میخوای خودتو بدبخت کنی قشنگترین باغچه رو هم بیل بزنی کرم داره

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نفسم ب نفست بنده اهورای مامان❤خدایا شکرت خانوادمون داره ۴تایی میشه🙏
خب اگه یکی بتونه مخ شوهرموبزنه ینی شوهرم این کاره است

حالا فرض کن من شماره ی شوهرتو ازت گرفتم که امتحانش کنم،فارغ از اینکه کلا این امتحان کردن خیلی کار چیپ و اشتباهیه،از کجا میدونی من با این شماره امتحانش میکنم و زنگ نمیزنم بهش بگم زنت تو نی نی سایت شمارتو حراج گذاشته که بیان امتحانت کنن و از تاپیکهای قبلیت یه چیزی که دوست نداری بهش نمیگم و زندگیتو کلا نابود نمیکنم؟ چه جوری تو فضای مجازی اینقدر راحت اعتماد میکنید؟

مردا همشون خیانت کارن.منم  فهمیدم شوهرم تو نی نی سایته.و به اسم زن به خانما درخواست میده.دیروز ...

اسم کاربریش چیه 

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
2706