بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اره..ی برنامه بود تست زدم نزدیک 800تا تست کار کردم..بعدم سوالا خیلی اشنا بود نامفهوم نبود بلد ب غیر ...

نمیدونم والامامان من سری اول آیین نامشو۱۰۰٪زده بودولی عملیش مشکل داشت

دوستان ریپ بزنید پست هامو چون من دوست دارم یکی نظرشو درموردپست هام بذاره
2728
خوش ب حالتون چه کم من رفتم پرسیدم گفت ۸۰۳هزار ۲۴هم کتاب ۱۵۰ هم هزینه دکتر

مال کجایی اگه تهرانی که معلومه ازهمه جاگرون ترمیشه

نمیدونم والامامان من سری اول آیین نامشو۱۰۰٪زده بودولی عملیش مشکل داشت

آیین نامه خیلی بهتر از عملیه

عملی جلو سرهنگ هول میشی استرس میگیری منک کلا دوازده بار نشسته ام پشت فرمون همون دوازده بارم آموزشگاه بود حالا دوستام ماشین دارن میرن تمرین

چقدر فرقهههه

حالا بعد از یکماه دوماه ک گذشته از اون جلسه ها باید برم جلو سرهنگ امتحان بدم صددرصد خراب میکنم چن بار

من دیگ فکر کردم تو اومدی راهنماییم کنی😂😂😂ن خواهرم برو بخون من انقدر خوندم افتادم 

😂🤦‍♀️اولا که این هفته انتخاب رشته کنکور دارم دوما که جمعه ازمون عملی هنر دارم سوما حوصله ندارم 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️هیییییی 

آیین نامه خیلی بهتر از عملیه عملی جلو سرهنگ هول میشی استرس میگیری منک کلا دوازده بار نشسته ام پشت ف ...

اون که آره منم که کلامیبینی یه چیزاییشویادم میره انجام بدم برارانندگی ماشینم که خیلی نروندم که بابامم که یادمیده اعصاب نداره هی اعصبانی میشه بدمیرونم کلایادنمیگرم دیگه

2706