2737
2734
عنوان

تجربه من از عکس رنگی با بیهوشی

25349 بازدید | 52 پست

سلام دوستان من دیروز عکس رنگی انجام دادم گفتم تجربه خودمو بنویسم شاید به دردتون خورد

اول اینکه اصلا نباید 10 ساعت قبل بیهوشی چیزی بخورید و باید ناشتا باشید حتی آب هم نخورید چون ممکنه توی بیهوشی محتویات معده وارد ریه بشه که خیلی خطرناکه

اگه قرص متفورمین میخورین از دو روز قبل قطعش کنید

با خودتون حتما لباس زیر و پد بهداشتی و آبمیوه ببرید 

بعدش که به هوش اومدم یه کم سردرد داشتم  که دکتر گفت مایعات زیاد بخورم حل میشه و واقعا معجزه کرد و سردردم سریع خوب شد چون کلا دیروز معده م خالی بود و زیاد هم غذا نخوردم اصلا بعدش حالت تهوع نداشتم

میتونم بگم واقعا هیچییییی نفهمیدم هیچ دردی هم بعدش نداشتم کل بیهوشیم 10 دقیقه هم نبود و خیلی زود کارم تموم شد جالبه بعدش فکر میکردم چند دقیقه باید برای ریکاوری شدن بخوابم ولی تا کارم تموم شد بیدارم کردن و بلند شدم با پای خودم رفتم بیرون لباس پوشیدم! ولی خدایی خیلی خوابش حال میداد   

من مرکز ناباروری ابن سینا انجام دادم کارشون خوب بود ولی یه کم بد اخلاق بودن و هی میخواستن همه چی سریع تموم بشه و هی میگفتن عجله کن عجله کن

البته از این نظر که زیاد معطلی نداشت هم خوب بود دیگه

من ساعت 8.5 رفتم و تا 10 کارم تموم شد و تازه بعدشم رفتم سرکار

بچه ها جون هی نیاین بگین که چرا با بیهوشی انجام دادی و درد نداره و اینا

بلاخره آستانه تحمل درد آدم ها با هم متفاوته من یه بار پاپ اسمیر انجام دادم از دردش گریه کردم و تا دو ساعت زانوهام میلرزید عکس رنگی که دیگه واسم کابوس بود و مطمئنا اگه بیهوشی نداشت اصلا هیچ وقت انجامش نمیدادم

بلاخره بدون بیهوشی انجام دادن هم دردسرش کمتره لازم نیست لباس مخصوص اتاق عمل بپوشی و به دستت آنژیوکت وصل کنن

اگر کسی در مورد عکس رنگی سوال داشت ازم بپرسه جواب میدم

خدا رو شکر که در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگ انژیوکتم وصل میکنن واسه اینکار؟😨

آره منم نمیدونستم ولی وصل میکنن

اصلا داروی بیهوشی هم از توی همون وارد بدن میکنن

تازه سرم هم وصل کردن بهم

2728

عزیزم ممنون تجربه ات را به اشتراک گذاشنی، من تازه عکس رنگی گرفتم و با بی حسی بود، دردش خیلی کمتر از اون چیزی هست که بخواهید نگران باشید، با این حال بعضی از خانومایی که آندومتریوز دارند را درک میکنم که امکان داره براشون قابل تحمل نباشه. من کارم خیلی زود تمام شد و از لحظه لباس پوشیدن تا آخرش کلا ده دقیقه یا یه ربع شد اما دو نفر قبل من لوله بسته داشتند و پیچیدگی لوله دور رحم که واااااقعا کارشون طول کشید و درد داشتن بنده خداها! در ضمن با اینکه بیهوش نشدم اما آنژیوکت دستم بود، علتش را پرسیدم گفتن به خاطر موارد اضطراری است. هزینش را هم میگم شاید کسی به دردش بخوره، هزینش 457ت برای عکس و 32ت برای آنژیوکت بود. یک پزشک زنان هم باید عدم عفونت را تایید کنه که هزینش میشه 60ت

آره منم نمیدونستم ولی وصل میکنن اصلا داروی بیهوشی هم از توی همون وارد بدن میکنن تازه سرم هم وصل کر ...

هزینشم میگی کلا با بیهوشی چقد شد؟ 

❤️ی صلوات واسه سلامتی مامانم میفرستی؟ 😢❤️
2738
منم انجام دادم بدون بیهوشی ولی تجربه بدی بود. .چقد شد هزینش

کلش شد 650 

البته هزینه ی بیهوشی فقط 160 تومن بود

چه طور بعدش درد نداشتی؟! من عکس رنگی نگرفتم ولی سونو هیسترو انجام دادم شبیه اونه، اون موقع دردش زیاد ...

من واقعا بعدش اصلا درد نداشتم

اتفاقا همه میگفتن بعدش دردی مثل پریودی داری ولی من با اینکه همیشه خیلی هم پریودهام دردناکه اصلا دردی حس نکردم تازه خونریزی هم خیلییییی کم داشتم اصلا چیزی نبود

فکر کنم چون بیهوشی باعث میشه بدن ریلکس باشه آدم بعدش درد نداره نمیدونم والا

کار خوبی کردی  منم ابن سینا انجام دادم بدون بیهوشی خیلی درد داشتم

منم خیلی از دردش میترسیدم

ایشالا که دیگه هیچ وقت لازم نباشه انجامش بدیم

عزیزم ممنون تجربه ات را به اشتراک گذاشنی، من تازه عکس رنگی گرفتم و با بی حسی بود، دردش خیلی کمتر از ...

آره واسه منم یه دکتر زنان اومد تایید کرد

واسه منم کلش شد حدود 650 

عزیزم ممنون تجربه ات را به اشتراک گذاشنی، من تازه عکس رنگی گرفتم و با بی حسی بود، دردش خیلی کمتر از ...

منم لوله هام خداروشکر باز بود چیز خاصی دیده نشد ولی خیلی درد داشتم

شاید بخاطر بی حسی درد نداشتید

2706