2410
2553
عنوان

کیا کیست بزرگ دارن لطفا بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 2083 بازدید | 41 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره خیلی هم درد هم نفخ هم حالت تهوع

وای عین من. نفخم باعث تیر کشیدن تو رودم میشه. شما هم نشستن و راه رفتن درد میکشیدی؟

ب من قرص جلوگیری داد. یعنی قرص و شروع کنم دردم میوفته یا نه چندماهی طول میکشه

آره منم دارم همینطوریه  الان دارم قرص جلوگیری میخورم تا ببینم تا ماه بعد آب میشه یا ن

لعنت ب هرچی کیست و فیبرومو آندیمتریوزه.

هی میخوام باردار شم. هم بار یچی گند میزنه

2720
منم داشتم خییلی گنده بود درد شدید داشتم با دارو از بدنم خارج شد

وای. 

با مسکن درد کم نمیشه. من الان درد دارم. موقع نشستن و راه رفتن. یهو تیر میکشه میزنه به پایین واژنم

سلام ازمایش دادین ببینید اگه کیستتون ساده است که عمل کنید ولی اگه میومه عمل نکنید اینا تولیدمثل میکنن دوستم میوم داره یکی و عمل کرد دوتا شدن دکتر گفت اگه دوباره عمل کنی چهار تا میشن الانم همش درد داره بعضی وقتا اصلا نمیتونه راه بره 

روزگار چه زم اخوی چه زم اجوری استاره بخت مونه بردی به کوری  🖤💔
وای عین من. نفخم باعث تیر کشیدن تو رودم میشه. شما هم نشستن و راه رفتن درد میکشیدی؟ ب من قرص جلوگیری ...

اره یادمه میرفتم پیاده روی یهو از درد مجبور میشدم وایسم تیر میکشید 

من قرص و که شروع کردم یه ماه بعد علائم رفت

99/9/10                                                        سَلامِت میکنم 
2714
وای.  با مسکن درد کم نمیشه. من الان درد دارم. موقع نشستن و راه رفتن. یهو تیر میکشه میزنه به پا ...

شیاف دیکلوفناک مقعدی بردار خوب میشه دردت منم کیست دارم باردارم قراره موقع سز اونم برداره خودش هم درموعید هستش فقط با عمل رفع میشه. 

من داشتم اصلا نفهميدم تو سونو ديدم ٨سانته البته دكتر گفت كيست سادست ميخوام برم دكتر از كرونا ميتر ...

نه بزرگه برو نذار بمونه دکتر بهم میگفت اگه دیر برین باعث میشه تخمدان سیاه بشه از بین بره. ممکنه کیست بترکه که اونم یه مشکل بزرگیه. 

نه بزرگه برو نذار بمونه دکتر بهم میگفت اگه دیر برین باعث میشه تخمدان سیاه بشه از بین بره. ممکنه کیست ...

واقعا؟🥺

مرسي گفتي عزيزم

من هنوز بچه نياوردم ميترسم همين هفته ميرم

ممنووون

میوم خودش خودبه خود رفع میشه نباید عمل کرد. 

نمیدونم میومه نمیدونم چیه از اوناست که نباید عمل کنی  دکتر بهش گفت تولید مثل میکنه هربار که عمل کنی  یه خانمی اینقدر پر شده بو د رحمش دکتر بهش گفت باید در بیاد گناه داشت جووون بود 

روزگار چه زم اخوی چه زم اجوری استاره بخت مونه بردی به کوری  🖤💔
2706