2410
2553
عنوان

کیا کیست بزرگ دارن لطفا بیان

2085 بازدید | 41 پست

دیروز از صبح درد زیر شکم داشتم. پریودمم 5روزه ک عقب افتاده. دیشب رفتم دکتر زنانم سونوکرد. دید کیست دارم یدونه 6*5 سانت. یه دونه ام 3*2 سانت. 

الان زیر دلم درد داره یهو تیر میکشه. تو راه رفتن و نشستن اذیت میشم. کیا تجربه منو دارن. راهنمایی کنید چ کنم

کیست ۷ سانت و ۵ سانت داشتم .لاپاراسکوپی کردم

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
واقعا. تومجردی یا متاهلی؟ درد داشتی. چجوری بود دردت؟

متاهلم .دوساله 

درد شدید موقع پریود درد شدید موقع نزدیکی.به طوری ک گریه میکردم دائم و کنار گذاشته بودیم دیگه 

خرداد عمل شدم و چندماهه راحتم .

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹
چ حس خوبه داره امضات

مهربونیت زیباست ❤

متاهلم .دوساله  درد شدید موقع پریود درد شدید موقع نزدیکی.به طوری ک گریه میکردم دائم و کنار گذا ...

من الان درد زیر کم دارم. یهو تیر میکشه میزنه به پایین واژن. 

بخاطر کیسته؟

2706