2726
عنوان

جون مادر هاتون قسم میدم بس کنیددیگ

| مشاهده متن کامل بحث + 551 بازدید | 43 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چهارنفر ب خانواده شوهر فوش بدن یعنی خنک میشی

همیشه که فش نمیدن بعضی وقتا هم یه چیزی میگن میفهمی خودت اشتباه میگکردی ولی در کل ادم خودش خالی میشه اینجا یه گزینه ای داره واسه انتخاب مساله که اسمشم هست درد دل من که اکثر اوقات تاپیکام درد دلی هست

دخترم تمام زندگی من
خیلیا تنهان و یا به دلایل مشخص نمیتونن از خانواده شوهرشون جای دیگه حرفی بزنن اینجا راحتره  بهت ...

باگفتنش ایتجا تو یت جو عمومی و همه سنی خوب نیست

قبول کنید از صدتا تاپیک هشتاتاش از ایناس

کسی که میخواد بره دویدن و یادش بدین !!! یه لقمه نون و پنیرم براش بزارید..خدایی نکرده بین راه ضعف نکنه برگرده   والا بقران
2728

یجوری میگه انگار از گیست گرفتن کشون کشون بردنت تو انداختنت تو تاپیک 🤣 مجبور که نیستی نرو تو وقتی عنوانو دیدی

بعدشم جون مادر ملت بازیچت نیست قسم میدی

حلالم کنید و خدانگهدار   
شما نرو تو‌ناپیکا من اصلا نمی رم تاثیریم روم نذاشته

امضات چ حس قشنگی بهم میده 😌🌈

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿
همیشه که فش نمیدن بعضی وقتا هم یه چیزی میگن میفهمی خودت اشتباه میگکردی ولی در کل ادم خودش خالی میشه ...

چیز علمی بزار چهار نفر لستفاده کنن بابا

کسی که میخواد بره دویدن و یادش بدین !!! یه لقمه نون و پنیرم براش بزارید..خدایی نکرده بین راه ضعف نکنه برگرده   والا بقران
شما خوشی زده زیر دلت حتما خانواده شوهرت خوبن ماها که خانوادشهاشون زندگیمونو سیاه کردن یکی میخوایم به ...

عزیزم اقوام بابام بدترین بلاهارو سرمون اوردن بگم خون گریه میکنی و خودمم نامزدم نگم برات 

ولی هی بگیم خودمون هم دیونه میشیم یکم. نکات مثبت زندگیو ببینیم اخه 😑

خدایی من .خدایی مهربونم مادرمو بهم ببخش..شفاش بده و بزار کنارم بمونه بیشتر از این بیکسم نکن.خدایا التماست میکنم مادرمو شفابده😔🥺

مردم نمی تونن حرف نزنن درد دل نکن که روحیه شما حساسه تاثیر پذیری تحمل نداری تحمل نداری نیا سایت از خونه بیرون نرو پرده های اتاقو بکش بشین توش تا کی میخواین بقبه رو کنترل کنید بذارید آزاد باشن خودشون باشن

حلالم کنید و خدانگهدار   
یجوری میگه انگار از گیست گرفتن کشون کشون بردنت تو انداختنت تو تاپیک 🤣 مجبور که نیستی نرو تو وقتی عن ...

والا همون عنوان هارو هم میبینبم اغسرده میشیم. چ برسه بریم بخونیم 

خدایی من .خدایی مهربونم مادرمو بهم ببخش..شفاش بده و بزار کنارم بمونه بیشتر از این بیکسم نکن.خدایا التماست میکنم مادرمو شفابده😔🥺
2706