2726
عنوان

جون مادر هاتون قسم میدم بس کنیددیگ

551 بازدید | 43 پست

همش مادر شوهر خواهرشوهر شوهر خیانت کارررر

بابابخدا ماروهم شکاک کردین بسه دیگ چقد افکار منفی میدین

چهار تا نکته واس زندگی بگین هنر بگید چهار خط قران بخونید چیز مفید یاد هم بدین خجالت بکشید

همشششششش حرفایه خاله زنکی اه بسه

کسی که میخواد بره دویدن و یادش بدین !!! یه لقمه نون و پنیرم براش بزارید..خدایی نکرده بین راه ضعف نکنه برگرده   والا بقران

شما نرو تو‌ناپیکا من اصلا نمی رم تاثیریم روم نذاشته

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
شما نرو تو‌ناپیکا من اصلا نمی رم تاثیریم روم نذاشته

مگ جز این چیزا چیز دیگ ای هم هست تو نینی سایت

کسی که میخواد بره دویدن و یادش بدین !!! یه لقمه نون و پنیرم براش بزارید..خدایی نکرده بین راه ضعف نکنه برگرده   والا بقران

اره منم خیلی بدم میاد میایم نینی سایت همش حرف مادرشوهر خواهر شوهر خیانت 

من عاشق تایپیکای بی بی چک مثبتم😋😂

كوچک رويایی من دنيا اگر خودش را بكشد نميتوان به عشق من به تو شك كند تمام بودنت را حس می كنم

خو از عنوان هاشون اغلب مشخصه چیه ک...مگه خودآزاری داری فرزندم...نرو خوب  

نیکمهرم تیر میاد خداوند ازمامادران شیر ب شیر بچه دار میپرسدجوانی ات در چ راهی صرف شد؟ج ما!درراه شیردرست کردن.پوشک عوض کردن.پی پی شستن!  خوب.گلدونه خانم مهرگان خانم هم دنیااومد.دست خانم دکتراحمدیان پوردردنکنه.خ زحمتشون دادیم.دخترداشتن حس بینظیریه.من ازاول عمرم تاحالا عاشق دختربودم وهستم امانمیدونم چرارادمهررو انگاربیشتردوست دارم خداروشکر ک خداجنسمون روجورکردومنولایق مادری دخترهم دونست.مهرگانم.عزیزدل مامان وبابا.خوش اومدی تودلم.منوباباوداداش رادمهرمنتظرتیم.بوس بوس من.انشاالله دامن همه منتظرازودسبزبشه.ازهمه کسایی ک برام دعاکردن سپاسگذارم.خواهرااگه میشه برام صلوات بفرستیدعددبارداریم پایینه.دعاکنیدخدابهم بچه دوم هم ببخشه دعاهای شمامعجزه اس.خداروشکر خدانورچشممون روصحیح وسالم دادبهمون.دعاکنید ببخشه بهمون پسرمون رو.واینکه سالم و صالح وخوش قدم وخوش روزی وعاقبت بخیر باشه.خدایادعای مادردر حق فرزند گیراس.توروبحق همین ماه رمضان کاری کن ک پسرم دستگیروچاره سازباشه برامردم.قدم توراه اصلاح امورمردم برداره.آمین امروز۱۸آذر۹۸سرصبحی ی لگد محکم زدی ب مامان(قربون مشت و لگدهات بشم.بعدش گفتم پسرمامان یکی دیگه ام بزنه مامان ببینه.یکی دیگه ام زدی ومامان ازرودلش احساس کرد ضربه ات رو.بازگفتم یکی دیگه ام بزن دیگه نزدی.بنظرتون رییس کیه؟مامان یانی نی؟  
مگ جز این چیزا چیز دیگ ای هم هست تو نینی سایت

بله زیاده 

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟

خوب راست میگه دیگه تاپیکی نیست که بری. فقط همین چیزا هست

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
شما خوشی زده زیر دلت حتما خانواده شوهرت خوبن ماها که خانوادشهاشون زندگیمونو سیاه کردن یکی میخوایم به ...

چهارنفر ب خانواده شوهر فوش بدن یعنی خنک میشی

وای ارع اینقدر خیانت خیانت کردن ادم ب همجنس خودش هم شک میکنه چ برسه ب مردا اگه اینجوره همه بذبختن پس اون خوشبختا اصلا تو ایران نبستن 😑😑

یکم از خوشیهاتون بگین دوتامجرد رغبت کنن ازدواج کنن 

از صبح ک بلند میشی میگن خیانت خیانت خیانت اخرش هم قوم شوهر 😒

خدایی من .خدایی مهربونم مادرمو بهم ببخش..شفاش بده و بزار کنارم بمونه بیشتر از این بیکسم نکن.خدایا التماست میکنم مادرمو شفابده😔🥺
2706