1874
1823
عنوان

جون مادر هاتون قسم میدم بس کنیددیگ

533 بازدید | 43 پست

همش مادر شوهر خواهرشوهر شوهر خیانت کارررر

بابابخدا ماروهم شکاک کردین بسه دیگ چقد افکار منفی میدین

چهار تا نکته واس زندگی بگین هنر بگید چهار خط قران بخونید چیز مفید یاد هم بدین خجالت بکشید

همشششششش حرفایه خاله زنکی اه بسه

کسی که میخواد بره دویدن و یادش بدین !!! یه لقمه نون و پنیرم براش بزارید..خدایی نکرده بین راه ضعف نکنه برگرده   والا بقران

شما نرو تو‌ناپیکا من اصلا نمی رم تاثیریم روم نذاشته

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1825
شما نرو تو‌ناپیکا من اصلا نمی رم تاثیریم روم نذاشته

مگ جز این چیزا چیز دیگ ای هم هست تو نینی سایت

کسی که میخواد بره دویدن و یادش بدین !!! یه لقمه نون و پنیرم براش بزارید..خدایی نکرده بین راه ضعف نکنه برگرده   والا بقران

اره منم خیلی بدم میاد میایم نینی سایت همش حرف مادرشوهر خواهر شوهر خیانت 

من عاشق تایپیکای بی بی چک مثبتم😋😂

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  كوچک رويایی من دنيا اگر خودش را بكشد نميتوان به عشق من به تو شك كند تمام بودنت را حس می كنم

خو از عنوان هاشون اغلب مشخصه چیه ک...مگه خودآزاری داری فرزندم...نرو خوب  

فقط 24 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهرگانم...عزیز دل مامان و بابا...خوش اومدی تو دلم...من و بابا و داداش رادمهر منتظرتیم...بوس بوس من...انشاالله دامن همه منتظرا زووود زوووود سبز بشه. از همه کسایی ک برام دعا کردن سپاس گذارم.دستشون رو میبوسم.خواهرا اگه میشه برام صلوات بفرستید توروخدا...عدد بارداریم پایینه...دعا کنید خدا بهم بچه دومم رو هم ببخشه...  دعاهای شما معجزه اس...خدا رو شکر خدا نور چشممون رو صحیح و سالم داد بهمون...دعا کنید ببخشه بهمون پسرمون رو...و اینکه سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی و عاقبت ب خیر باشه...خدایا دعای مادر در حق فرزند گیراس...تو رو ب حق همین ماه رمضان کاری کن ک پسرم دستگیر و چاره ساز باشه برا مردم.قدم تو راه اصلاح امور مردم برداره.آمیییین امروز ۱۸آذر ۹۸ سرصبحی ی لگد محکم زدی ب مامان(قربون مشت و لگدهات بشم بره تو دلی منننن  )بعدش گفتم پسر مامان یکی دیگه ام بزنه مامان ببینه...یکی دیگه ام زدی و مامان از رو دلش احساس کرد ضربه ات رو...باز گفتم یکی دیگه ام بزن دیگه نزدی...ب نظرتون رییس کیه؟؟؟؟؟مامان یا نی نی؟  
مگ جز این چیزا چیز دیگ ای هم هست تو نینی سایت

بله زیاده 

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟
شما خوشی زده زیر دلت حتما خانواده شوهرت خوبن ماها که خانوادشهاشون زندگیمونو سیاه کردن یکی میخوایم به ...

چهارنفر ب خانواده شوهر فوش بدن یعنی خنک میشی

وای ارع اینقدر خیانت خیانت کردن ادم ب همجنس خودش هم شک میکنه چ برسه ب مردا اگه اینجوره همه بذبختن پس اون خوشبختا اصلا تو ایران نبستن 😑😑

یکم از خوشیهاتون بگین دوتامجرد رغبت کنن ازدواج کنن 

از صبح ک بلند میشی میگن خیانت خیانت خیانت اخرش هم قوم شوهر 😒

💞 خداکافیس💞
1826
چهارنفر ب خانواده شوهر فوش بدن یعنی خنک میشی

همیشه که فش نمیدن بعضی وقتا هم یه چیزی میگن میفهمی خودت اشتباه میگکردی ولی در کل ادم خودش خالی میشه اینجا یه گزینه ای داره واسه انتخاب مساله که اسمشم هست درد دل من که اکثر اوقات تاپیکام درد دلی هست

دخترم تمام زندگی من
خیلیا تنهان و یا به دلایل مشخص نمیتونن از خانواده شوهرشون جای دیگه حرفی بزنن اینجا راحتره  بهت ...

باگفتنش ایتجا تو یت جو عمومی و همه سنی خوب نیست

قبول کنید از صدتا تاپیک هشتاتاش از ایناس

یجوری میگه انگار از گیست گرفتن کشون کشون بردنت تو انداختنت تو تاپیک 🤣 مجبور که نیستی نرو تو وقتی عنوانو دیدی

بعدشم جون مادر ملت بازیچت نیست قسم میدی

حسبنا الله و نعم الوکیل💗
1899