1874
1823

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

دروغی بود که درمورد جهاز جاری نکبتم گفت بعد فهمیدم دروغ بوده اون دنیا یقه اش رو میگیرم عوضی رو

بسیاری از افراد، وقتی در زندگی شکست می‌خوردند، که نمی‌دانند چقدر به موفقیت نزدیک‌اند، بنابراین در آستانه‌ی موفقیت تسلیم می‌شوند.
1825

مادرشوهر من از برگزیدگان خدا هست برا همین گلهه گلی از گل های بهشت😁😎

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢

سر قهر بین من و دختر عتیقه اش ک عتیقه خانم قهر بود به من گفت کینه عمری داری ی بارم سقط کردم مقصرش اونا بودن بخاطر اینکه عذاب وجدان نگیرتش هی میگف از اول بچه ای نبوده دروغ گفتی 

اه پیرپاتال رو مخی

1826
تورو ی شیشه کراکی خوب بود ک بری کارکنی جونت دربیاد

من بودم میگفتم پسرت هم همچین تحفه نیست

مادرشوهر من هی میگفت پسرمه باید نگه داره من رو در حالی که شوهرم بیچاره نوکرشان بود من هم گفتم بیا پسرت بدوزم بهت ببر با خودت دیگه لال شد

بسیاری از افراد، وقتی در زندگی شکست می‌خوردند، که نمی‌دانند چقدر به موفقیت نزدیک‌اند، بنابراین در آستانه‌ی موفقیت تسلیم می‌شوند.
1718