2726
عنوان

یبارشوهربهم گفت

| مشاهده متن کامل بحث + 1918 بازدید | 66 پست

آخی!!!  منم یه بار شوهرم بهم گفت اگه با خانوادم آشتی نکنی طلاقت می دم!!!  انقدر دلم شکست!!!

البته از اون روز دو سال می گذره و من هنوز باهاشون آشتی نکردم!!!  

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
این که خوبه شوهرمن میگه شرط دوست داشتنت نوکریه مادرمه

وااااایییی خداااا😒😒😒

فندق کوچولوی مامان 😍 دلبرکم ❤ مهم نیست دختر باشی یا پسر، مامان و بابا همه جوره عاشقتن❤        تیکر و همینجوری آبی زدم هنوز جنسیت مشخص نیست🥰
شورچیودرنیارم بایداینومیگفت؟؟؟

باید به ایشون می گفتی پولش رو فعلا از نفقه ام کم کن تا سر فرصت حساب کتاب کنیم😏

گرچه باغ من از درخت تهی ست،در سرم فکر کاشتن دارم.شعر را، عشق را، مکاشفه را همه را از نداشتن دارم...

خانمی خودتو ناراحت نکن بعضیا کلان بلانسبت ادمای بیشعوری هستن که هیچوقت نباید به حرفشون ذره ای فکر کنی . منم خودم چندسال قبل نمازم یکی در میون بود هربار خونه پدرسوهرم میرفتم مادرش چندبار سر سفره گفت ادم ادم غذاشو به سگ بده ولی به ادم بی نماز نده. من گذاشتم رو حساب بیشعوریشون و ب خدا واگذار کردم

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستین
گاهی یک میشه سگگگگگ

😐ولی واقعا حرفش زشته 

بهش تذکر بده

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢
2706