2733
2734
عنوان

بوی بد نوشابه های کوکاکولا

1096 بازدید | 34 پست

سلام من امروز سومین باریه که نوشابه مشکی کوکاکولارو از سه تا سوپری مختلف تو سه تا محله مختلف میخرم و بوی شوینده و جرم گیر میده

این اواخر کسی نوشابه کوکاکولا مصرف کرده؟؟؟؟

من یه دختر ۱۸ ساله ام. دوست دارم با عقل و حرفم سنجیده بشم تا سن کمم❤نظر شما همیشه محترمه و احترامت قطعا واجبه.اما در قبال احترام انتظار احترام ازت دارم دوست خوبم❤تو تاپیکای ادبیات و ترسناک تگم کنید ممنونتونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
ماکه میخوریم خوبه😑😑

ینی هیچ تغیری حس نمیکنی نسبت به قبل؟

قبلا خیلی خوب بود ولی الان یه هفتست که بوی شدیدا بدی میده که اصلا بوی مواد خوراکی نیست 

من یه دختر ۱۸ ساله ام. دوست دارم با عقل و حرفم سنجیده بشم تا سن کمم❤نظر شما همیشه محترمه و احترامت قطعا واجبه.اما در قبال احترام انتظار احترام ازت دارم دوست خوبم❤تو تاپیکای ادبیات و ترسناک تگم کنید ممنونتونم

منم به مامانم میگم این بو میده میگه توهم زدی بابا بو شوینده یا الکی میده 😁

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگی من افتاد🌸🌸        اینکه من جواب بیشعوری های تو رو نمیدم ..... از شعور منه ..... پس تو هم لطف کن بیشعوری هاتو به رخ نکش......😏😏                      تو بگو طلاست از چشم بیوفته قاطی اشغالاست 🙃.              باید رو سر در نی نی سایت زد  تسبیح وارد شوید 📿📿
ینی هیچ تغیری حس نمیکنی نسبت به قبل؟ قبلا خیلی خوب بود ولی الان یه هفتست که بوی شدیدا بدی میده که ا ...

عزیزم همه چیز قبلن خوب بود منکه چیزی حس نکردم تازه حس بویاییم قویه

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
منکه فقط کوکا میخورم مارکش خیلی خوبه، ن بوی شوینده نمیده 

منم همیشه کوکا میگیرم 

قبلا اصلا بو نمیداد ولی تو این یه هفته از هرجا گرفتم همون بورو میده 

بوی جرم گیر و مواد شوینده 

2706