2733
2734

سلام به همه من ۳ساله ازدواج کردم و دو ماه کلا جلوگیری کردم و ۹ماه بعد از ازدواجم حامله شدم که بدون دلیل سقط شد و یک ماه دیگه هم جلوگیری داشتیم و دوباره اقدام کردیم و هی دکتر و دارو... و بدون دلیل حامله نمیشدم تا اینکه ۴ماه پیش تقریبا رفتم دکتر گفت کیست تخمدان داری زیاد سه ماه گلوکوفاژ و لتروزول ومدروفم استفاده کردم 

فردا باید برم سونو گرافی و این ماه هیچ دارویی استفاده نکردم فردا روز ۱۴ پریودمه  و تو این سه ماه که دارو استفاده کردم هرماه درد پریودم خیلی خیلی کمتر میشد و این ماه اصلا درد نداشتم به نظرتون آب شدن کیستا؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه اضافه وزن داری باید لاغر کنی 

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟
2728

برای درمان یا بهبود وضعیت پلی کیستیک باید ورزش کنی از مواد قندی بخصووووص قندهای مصنوعی جلوگیری کنی و از استرس دوری کنی اینا چیزایی بودن که تو گوگل برای پلی کیستیک نوشته

2738
فردا باید برم سونو گرافی و این ماه هیچ دارویی استفاده نکردم فردا روز ۱۴ پریودمه  و تو این سه ما ...

من حدود بیست ساله اینطورم.با کلی مشکلات دیگه

فقط ورزش روتین

و دوری استرس

باردار هم میشی.نگران نباش.

محتاط باشیم، در "سرزنش" و "قضاوت کردن" دیگران،وقتی، نه از "دیروز او" خبر داریم نه از فردای خودمان
2706