2737
2734
عنوان

بی بی چک

1092 بازدید | 80 پست

چرا جدیدا بی بی چکا الکی هاله میندازن واسه شما هم اینطوریه با فقط منو اذیت می کنن چندتا بی بی چک مارک مختلف گذاشتم دیروز وپریروز همشون هاله داشتن واضح امروز دوتا دیگه همون مارک بی بی چکارو گذاشتم منفی بود هاله نداشتن نمی فهمم چرا اینطوری میشه  الکی امیدوار می کنن خوسحال بودم گفتم خدا پس از 9 سال ب امون معجزه کرد تولد شوهرم بهش خبر خوش میدم امروز خورد تو ذوقم اینهمه پول بی بی چک میدیم قلابین

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏

دارو نمی خوری؟

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍

شما هورمونای بدنت بالا پایین شده یا بارداری شیمیایی بوده والا بی بی ها فقط به هورمون بارداری حساسن

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شما هورمونای بدنت بالا پایین شده یا بارداری شیمیایی بوده والا بی بی ها فقط به هورمون بارداری حساسن

چی بگم😞

متفورمین اسید فولیک لوتیروکسین فکر نکنم ربطی داشته باشه چرا امروز منفی بود پس

بعد چند دقیقه هاله انداخته؟

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
2738

عزیزم ی مدیکر بزن من ک قبولش دارم یا آز بده

یه صلوات مهمونم کنید😔💝برام دعاکنید درحال جدایی هستم بخاطرخیانت.تهمت.حرف ناحق.دهن بینی.کتک زدن.....من کتک خورم ملس😭خدالعنتش کنه غرورم له شده زنانگی من له شده غرورم آسیب دیده وقتی ازم نمیدونی قضاوتم نکن ....🤙خدایی حوصله بحث ندارم ریپلای نکنید....بالا رو بخون ازدرد دلم بفهم....من بدنم همش زخمه همش....

عه من همیشه استفاده کردم درست بوده 

دیدی که سخت نیست تنها بدون من...دیدی که صبح میشود شبها بدون من...این نبض زدگی بی وقفه میزند...فرقی نمیکند با من! بدون من...دیروز گرچه سخت امروز هم گذشت طوری نمیشود فردا بدون من
عزیزم ی مدیکر بزن من ک قبولش دارم یا آز بده

دیروز امروز مدیکور زدم دیروز هاله داست امروز نداست شک کردم دوباره یه لاوین رز زدم اونم منفی شد

چند روزه عقب انداختی ؟ چقدر بعدش هاله افتاد؟

عقب که راستش اونماه تخمک کشی گردم یکم تاریخش بهم خورده دقیقا نمی دونم عقب انداحتم یا نه چون اونماه خیلی زودتر پریود شدم

همون لخظه تقریبا با خط اول

2706