2726
عنوان

داستان دوستام و شوهر دوستم!

| مشاهده متن کامل بحث + 838 بازدید | 29 پست
🤭

ببین عشقم کسیکه پز میده یا رو اعصابه باهاش کات میکنن و می پیچونندش

به جون زندگیش نمی افتن که ثابت کنن شوهرش مشکل داره  

این کار مثل اینه که یه موشک کروز تجهیز کنی که یه پشه رو بزنی!

خوبه که گفتی به هانیه

بهشم بگو اخلاقت بده و تمام

یه فکری م واسه اون دوستای از دشمن بدترت بکن🤭

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اخ اخ اخ #غلط_املایی_نگیریم😒 ‍  غلط_املایی_دوست_دارم#    یعنی این هشتک فقط م ...

تا تو و اون هشتگت هستید منم هستم و می جنگم  

#غلط_املایی_را_گوشزد_ک‍نیم

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
2728
تا تو و اون هشتگت هستید منم هستم و می جنگم     # ‍ غلطـاملایـراگوشزدـکنیم

عزیزم هشتگت خودش پرع غلطع  

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

افرییین

باریڪلااا

دَر حـآلِ حَذفِهـ آدَم هـايِ اضافـي 😪                                 ████████████▒98/5%                                                                                                                                                 ↻در حال بزور رسانی آدم جدید 😪██████████████]99%                                                                                                                                                 امـضاے خــ💜ــدا پاے تڪ تڪ ارزوهامـون...
عزیزم هشتگت خودش پرع غلطع    

تو لپتاپ تایپ کرده بودم آندرلاین رو اونطوری می چسبونه

ضمنا پرع غلطع؟!!!!!

پر غلطه

یا پر از غلطه  

تو لپتاپ تایپ کرده بودم آندرلاین رو اونطوری می چسبونه ضمنا پرع غلطع؟!!!!! پر غلطه یا پر از غلطه & ...

😂😂😂😂😂😂بهانه نیار منم با لپتاپم

قبول کن ع از ه جذاب تره

حالا که املات خوبه ببین من اینو درست منویسم یا نه : ضرس قاطع 

اگه غلطه درستشو بگو  

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
😂😂😂 😂😂😂بهانه نیار منم با لپتاپم قبول کن ع از ه جذاب تره حالا که املات خوبه ببین من اینو در ...

املای ضرس قاطع کاملا درسته عزیزم

املای ضرس قاطع کاملا درسته عزیزم

مرسی عزیزم  

موچ بهت  

2706