2410
2553

من هر محبتی میکنم ب چشمسون نمیاد دیروز همه خاهرام جم بودیم مثلااا شوخی میکنن ها منو مسخره میکنن میخندن .من ک زنگ میزنم حال مامانمو بپرسم اونو مسخره میکنن ملودی ساعت پنج صب زنگ میزنه احوال پرسی.ی خاهر کوچیک دارم اصلا زنگ نمیزنه بهش همیشع شکایت اونو میکنه ک نمیزنگه یدونه.و کلی واسه خودشون خنده در میاوردن با اینکه من واققا ناراحت میشدم.دیروز شوهرم از صب در اختیارشون بود برد باغ و اینا شب موقع برگشتن حالا اینا ی نقشه میان که مبادا شوهرم اینا رو میرسونه خونه میره خونه اینا ی لیوان چایی بخوره نقشع میان مارو فلان جا پیاده کن ما کار داریم اصلاا کلی دلم گرقته دارم خفه میشم.هرچ قدر میگم عمرا ن حال میپرسم ازشون باز دلم نمیاد رفتارهاشون خ وقیح شده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

از مادرت هیچی به دل نگیر مادر تکرار شدنی نیست قدرشو  بدون

در کتابها بنویسید و در تاریخ ثبت کنید که ما در خواب بودیم که سردار رفت... ارام بخواب سردارشهید وقت بیداری ماست... فقط دلمان تنگ میشود....  

متاسفم برای خواهرات 

منو خواهرم اینقد به هم نزدیکیم 

خواهرباید مث رفیق باشه 

من جات بودم یکم رفت و امدمو کم میکردم ببینم رفتارشون چجوری میشه 

یه مدت زنگ نزن ببین زنگ میزنن 

اگه زنگ نزدن کلا رفتارمو عوض میکنم باهاشون

2714
خاهری چ ربطی داره منو واقعا میشکنن آخه

درکت میکنم قشنگ ولی امروز که ازش ناراحتی اینجوری میگی فردا مطمئن باش با خودت میگی عه چه کاریه  بی‌خیال مادرم بشم؟؟ مگه میشه بی خیال شد اگه ناراحتی مستقیم و زبون خوش بهش بگو 

در کتابها بنویسید و در تاریخ ثبت کنید که ما در خواب بودیم که سردار رفت... ارام بخواب سردارشهید وقت بیداری ماست... فقط دلمان تنگ میشود....  

عزیزم منم خیلی نگران پدر مادرمم مثلامیگم غذاتونو مراعات کنین یا مثلا میرین بیرون مواظب باشین مادرم سرم داد میزنه هر کی خودش عقل داره...شوهرمم خیلی بهشون کمک میکنه هر کار بگن انجام میده...ولی یه حرف ناخاسته بزنه اونا ناراحت شن کلا میشه ادم بده...منم کلافم و ناراحت