2733
2739
عنوان

خواهرشوهرم فکر کرده کارش یادم میره😕

| مشاهده متن کامل بحث + 5455 بازدید | 197 پست
سه سال خواهرم اومد خونمون یارانه بچشم بهش نداد خرجی پیش کش تا دادگاه جدا کرد واسشون

بهتره خواهرت دیگه به زندگی با این آقا فکر هم نکنه. این آدم با شرط و شروط و تعهدم خوب نمیشه. چون ساده تر از خواهرت پیدا نمیکنه دوباره میگه بیا برگرد سر زندگیت. مطمئن باش اگه پیدا  میکرد تا الان صدبار ازدواج کرده بود. آدم بددهن خسیس و دست بزن داشتن و اینکه با حرفاش اعتماد به نفس خواهرتو از بین میبره واقعا به چه درد خواهرت میخوره. به نظر من آدم قرار نیست به هر قیمتی متاهل باشه.یه عمر مجردی صد شرف داره به یه روز زندگی متاهلی با همچین آدم بیخودی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=156411957]بهتره خواهرت دیگه به زندگی با این آقا فکر هم نکنه. این آدم با شرط و شروط و تعهدم خوب نمیشه. چون ساده ...[/QUOTEوقتی اومد افسردگی گرفته بود بنده خدا سه سال تحمل کرد هر بار خونوادمون گفتن وایسا سر زندگیت 

2731
بهتره خواهرت دیگه به زندگی با این آقا فکر هم نکنه. این آدم با شرط و شروط و تعهدم خوب نمیشه. چون ساده ...

طرف دوتا زن عقدی طلاق داده بود خیر نبینه زن داییم میشناخت خونوادشو میدونست اینارو ولی بازم انقد گفت گفت گفت که به زور و اسرار دادنش حتی سر عقدم پاشد بیاد بیرون نذاشتن گفتن زشته 

۳شبانه روز توحیاط رب پختن.نوک قاشق ندادن بمن حامله.کجایی  کاری خواهر😟😟

خب من چی بگم که میرم خونشون میبینم میوه میخورن خوراکی یا هرچی حتی یه تعارف نمیکنن 

حالا مگه تعارف کنن چی ازشون کم میشه 

من که نمیرم همشو بخورم 

چند روز پیش داشتن انار میخوردن حتی نگفتن بیا تو هم بخور اخه ادم با زن حامله همچین کاری میکنه 

خدایا اینماه دیگه محمدمو بزار تو شکمم خواهرگلم برای رسیدن به خواستم 
پس داری درست میری راهو عزیزم همین فرمونو برو وا نده ک ادمای پررو و طلبکار ی ذره ببینن راه دارن قشنگ ...

اره عزیزم منکه رو نمیدم.. پاگشا خواهرشوهرم با شب تولدم یکی شد بخدا امدن خوردنو رفتن فقط اما دریغ از یه تبریک تولد اینقدر از این بیشعوریا دیدم که نگو و..  دلم شده انبار حرف خواهر

به اندازه ی باورهای هر کسی ؛ با او حرف بزن …. بیشتر که بگویی ، تو را احمق فرض خواهد کرد …!!!  
2738

اه دعوت كني خودم ميام ميزنمت من هنوز هنگم خودت يا شوهرت دليل را بگين رفت و امدت رو هم كم كن اينا خانواده نميشن واست

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 

اصلا به هیچ وجه دعوتش نکن..اصلا پاگشا برای کی؟؟؟ من به جات باشم بهش میگم منو با شکم توی بچه فرستادی خونه نگفتی شاید بچه ام اون غذارو دلش خواسته.بعد انتظار داری بچه عنترتو پاگشا کنم؟؟؟ 

اسی درکت میکنم مادربزرگم کل نوه هایی که نامزدبودنویکی یکی پاگشاکرده بودبه جزمن حتی عروس کوچیکشویه بارزندایی کوچیکم  تومراسم پسرم گفت منوپاگشانکردی ولی من اومدم گفتم الان پاگشادی شدی دیگه عزیزم الاغ انتظارکادوهم داشت گفتم بروباباهرمراسمی داشته باشن به زورمیرم کادوهم درحدخودشون کم میبرم

2706