2726
عنوان

خواهرشوهرم فکر کرده کارش یادم میره😕

| مشاهده متن کامل بحث + 5455 بازدید | 197 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلا به روی خودتم نیاااااااااااااااااااااااااااار... به همسرتم بگو پاگشا برای فامیلای درجه یکه که شب عقد بودن نه منه غریبه که بیرونم کردن...

بگو الانم که تو ابن کرونا اصلا درست نیست...

از چیزایی که داری لذت ببر اون وقت میبینی که حالت چقدر خوب میشه...
2728

از یه طرف با کاری که باهات کردن دلم گرفت ...😢

ولی از یه طرف دیگه دختر خواهر شوهرت دختر خوبیه یعنی اگه اذیتت نکرده گناه داره فقط به خاطر اون دعوتش کن سر بالا بشه پیش شوهرشش البته نظر منه خودت صلاح خودت رو بیشتر میدونی خواهر گلم😊

من خودمو خیلی دوس دارم واسه خودم ارزش قائلم❤درسته دختر بودن سخته ولی ارزش داره همون ارزشی که خدا به خاطرش گفته بهشت زیر پای مادران است💌پس ارزش خودمو حفظ میکنم چون خدا بهم داده ....خدا مارو مثل یک گوهر آفریده ولی گوهر نیاز به محافظت داره تا همه چه مستقیم چه غیر مستقیم بهش ناخنک نزنن همون طور که مرواریدو صدف محافظت میکنه ....⚘مارو هم حجاب محافظت میکنه پس چون واسه پاکی و شفافیت خودم ارزش قائلم تا از چشم ها و دست های آلوده ی خیلیا مصون باشم حجاب و انتخاب میکنم چون واسه خدا که آفریننده ی این ارزش با تمام وجود عشق میورزم....❤❤❤
بخدا یادم میفته گریه ام میگیره،اینقدر ک بهم برخورد

زن حامله را آخه تف بشون بیاد . عه اسی .من اصلا فوش نمیدم  ولی خاکککککک  عالم بر سرشون . 

کاش برا دخترش  اتفاق بیفته 😬😬😬😬

بیا بغلت کنم بوست کنم ب دل نگیر 

اشک نریز  

دعوت کردی  نکردی ها 😈😈😈😈😈

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 
خاک توسرش واقعا چیزی دیگه ای نمیتونم بگم خاک توسرجفتشون هم مادرشوهرت هم خواهر شوهرت بی شرفا 😑😑😑😑 ...

اگر مشکلشون حرف دراوردن  خانواده شوهر خواهرشوهرش بوده لااقل مستونستن قشنگ ی قابلمه کوچیک واسه اینو شوهرش بکشن ببرن

من جای تو بودم میگفتم عیب نداره برنجم رو خالی میخورم

یا پا گشا میکردم خورشت کم میزاشتم تا یه جوری بفهمه  البته به حرف آسونه جرئت دومی رو نداشتم😁

هرچه هستم خدایم داند...

اینکه بلانسبت ادم خر فرضمیکنن سنگینه😑وگرنه نهایتش بایدمیگفت غذاکمه خودمونیا کم بخورن.اونم که میگی همش خودمونی بودن😐قراربودتویه قابلمه غذابخوری🤔

خدایاشکرت😍درپیکرمن دوقلب دارد ضربان هی چرخ بزن درمن ودل رابتکان.خاله هادعاکنید نی نی سالم بیادبغلم

چقدر احمقن خواهرشوهراش و مادرشوهرش ک با موندن تو از دستش ناراحت میشن و مادرشوهرت و خواهرشوهر خودت چقدر احمق ترن ک ب اونا بها میدن و بخاطرشون با شما این رفتارو کردن.

البته ک حق داری پاگشا ک هیچی ب نظرم دیگه کلا دعوتشونم نکن تا ازت عذرخواهی کنن

2706