2410
2553

حدودا شیش ماه پیش عقددخترش بود،منم باردار بودم،ی عقد مختصر ک فقط خودمون بودیم گرفت براش،دم غروب مادرشوهرم اومد گفت ببین خواهرشوهرای دخترم نیومدن الان اگه تو شام بمونی مادرشوهرش ناراحت میشه!!!!!شما فکر کن با آقایون نزدیک ۲۰نفر بودیم و شوهرمم سرکار بود و اونجا نبود بعد فقط عذر منو خواستن!!!موقع رفتن هم خواهرشوهرم گفت شرمنده تورو شام نگه نمیدارما آخه خورشتمون کمه😕یعنی وقتی زدم بیرون اذان مغرب داشت میگفت،شما ببین زن حامله رو دم شام انداختن بیرون،بقدری بهم برخورد ک حدو حساب نداره،الان خانوم همش اصرار میکنه و تیکه میپرونه ک دخترشو پاگشا کنم😶ب شوهرمم گفتم خداشاهده بمیرمم دعوتش نمیکنم،خواهرت حق نداره از من توقع داشته باشه😕این حجم از پررو بودن جالب نیس بنظرتون؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

یادمه یه بار دیگم تاپیک زده بودی 

گفتی با هم خوبین گفته غذا کمه تو برو 

بعد از کرونا به بهانه دورهمی دعوت کن ولی کادو و اینا نده 

هم دعوت کردی هم پاگشا نیست 

یا دیگه کلا بذار بعد از عروسی 

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق
2714
یادمه یه بار دیگم تاپیک زده بودی  گفتی با هم خوبین گفته غذا کمه تو برو  بعد از کرونا به ...

دست خودم نیس،هربار یادم میفته دیوونه میشم،البته اینکه خواهرشوهرمم اصرار داره دعوتش کنمم بی تاثیر نیست

2706