2726
عنوان

بارداری و تیروئید

110 بازدید | 21 پست

سلام دوستان من دوماه پیش چکاپ ک دادم پزشکم گفت کم کاری تیروئید داری 3 و 3 بود و سریع نامه نوشت برای فوق تخصص ک پذیرشم کنه خلاصه رفتم دکتر چکم کرد برام قرص نوشت و گفت یک ماه و نیم دیگه آزمایش مجدد و ب احتمال قوی درست میشه 

من مصرف کردم مرتب اما الان 20 روزه میگذره از اون یک ماه و نیم و من پول ندارم مجدد از بدم برم پیش دکتر موندم شوهرم پول دستش بیاد 

بنطرتون خطرناکه خیلی؟ 

برای آرامش و از دست ندادن عزیزام یه دعا کنید 

نه بابا چه دوزی میخوری من پنجاه

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
نه بابا چه دوزی میخوری من پنجاه

الان ک نمی‌خورم تموم شده 20 روز میشه هم از موعد آزمایشم میگذره منم 50 مصرف میکردم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
وای خدا بارداری و یبوستو چکار کنیم😣😣😣 ایشالا ک خوب شدی زور زدن ک ب بچه صدمه نمیزنه؟ میزنه

میگن اصلا نباید زور بزنی خطرناکه 

الان ک نمی‌خورم تموم شده 20 روز میشه هم از موعد آزمایشم میگذره منم 50 مصرف میکردم 

قطع نکن، منم تا جواب آزمایشم بیاد دوز قبلی رو خوردم، جواب اومد کمش کرد

آزمایش رو حداقل برو بده، مگه چنده آزمایشش؟

فوقش فعلا به یه دکتر عمومی نشون بده تا پول دستت بیاد بری پیش همون فوق تخصص

بهنر قطع نکنی برو بگیر بخور تا مدتی که بری دکتر

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
وای خدا بارداری و یبوستو چکار کنیم😣😣😣 ایشالا ک خوب شدی زور زدن ک ب بچه صدمه نمیزنه؟ میزنه

فقط روغن زیتون تو غذا رو برنج بریز بخور عالیه

عزیزم من هفته 6 تیرویدم 7.10بود بهم روزی یدونه تیروکسین 0/01 نوشت که تاپایان بارداری مصرف کردم تیروئیدم به 2رسید

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستین
جدی  همینجور داره خون میریزه  چیکار کنم پس شیاف برم از داروخونه بخرم؟ دارم میمیرم فشارم ...

نه شیاف نخر ممکنه ضرر داشته باشه

میوه سبزیجات مایعات روغن زیتون انجیر گلابی کاهو اینارو بخور

دمیترون اگه میخوری یه مدت قطع کن تا بهتر شی

شربت هم هست برای یبوست که تو بارداری میشه خورد، بگو دکتر برات بنویسه، برای من لاکتولوز و یکی هم شربت آلوی باریج اسانس رو نوشته بود.

پماد ام جی باریج اسانس آنتی همورئید هم دکتر من برای خونریزی داد که تبدیل به زخم نشه. باز خواستی به دکترت بگو بعد استفاده کن

نه شیاف نخر ممکنه ضرر داشته باشه میوه سبزیجات مایعات روغن زیتون انجیر گلابی کاهو اینارو بخور دمیتر ...

اسفرزه هم دکتر من گفت خوبه، خیس کن مثل خاکشیر بخور، چون خاکشیر تو بارداری خوب نیست وگرنه که خاکشیر خودش عالیه

واسه یبوست اگر برای بارداریتون مشکلی نداره انجیر بخورید خیلیییی خوبه

برای تیروییدم من سالهاست درگیرشم دکتر گفت تا 45 روزگی بسته تیروییدش به شما وابسته ست بعدش خودش میسازه(همچین چیزی) سرچ کنید هست مقاله هاش 

سعی کن کاهو و کلم و چیزایی که برای تیرویید بده نخوری اگه مشهدی ازمایشگاه ارزون معرفی کنم ازمایشاشو ببر بده دکتر عمومی تا وقتی که بتونی بری متخصص  

از حرفام برداشت نکنی میگم داروتو ادامه بده یا قطع کن فقط استرس الکی نداشته باش برای بچه خوب نیست و برای تیرویید روحیت خیلی مهمه

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق
نه شیاف نخر ممکنه ضرر داشته باشه میوه سبزیجات مایعات روغن زیتون انجیر گلابی کاهو اینارو بخور دمیتر ...

وای خدا ینی مرگو ب چشم دیدم

مرسی عزیزدلم 

خداخیرت بده 

برم داروخونه بینم داره بگیرم

اره دمیترون میخورم پس از اونه؟

میوه زیاد میخورم 

2706