2726
عنوان

چی میشه یه پسر این حرفارو بزنه؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 865 بازدید | 71 پست
اگرمیخواست تاحالا داده بود خودتو گول نزن زندگی کن

به نظرت کنکورم چی میشه؟فعلا دهمم 

تعلیق نکن نی نی یار 😭 قرصامو قرصامو بهم بدین وقت رفته این 2سالو بهم بدین بهم بگین ی خوابه زندگیم هرچی که خوبه از اونا بهم بدین الان ی آدم مستم و بی روح چون سوزوندم من پشت دستمو دیروز که یادم نمونه تو چندروزه نیستی اما با امروز میشه 730روز💔ی در میخوام اونورش اتاقت باشه این عادیه آدم بخواد معتادت باشه؟ / تا حالا اینقدر ازت پر نشدمو پیدام کن تا من گم نشدمو 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من فکر ازدواج رو نگفتم ک.میگم تاوانشو میده با نه خداهم با اونه؟؟؟

ن عزیزم یه روزی میرسه له له میزنه با تو بحرفه و تو محلش نمیدی

یه صلوات مهمونم میکنید به نیت ارامشم و خوب بودن حاله دلم
ببین گول نخور.پسرا آدم نیستن.امضامو مببینی؟من براش میمردم.خودش تو حال بدیام بود همش بهم میگف من به ت ...

حالا چی شد دانشگاه قبول شدی ؟ الان دانشجوی دارو سازی هستی یا نه؟

2728
وقتی رفتم اینستا انگار ی پارچ آب یخ ریختن روم.شما بگو پرستاری بده؟؟اونم تو دانشگاهای تاپ؟؟خودش دانشج ...

حسوده.میخواد اعتماد بنفست رو بگیره شاخ نشی براش.فقط فکر خودت باش،یه بدجنس هم که میمردیم واسه هم وقتی که دلشو زدم شروع کرد از سبک زندگی و هیکل و قیافه و شغل من ایراد گرفتن،من ارشد داشتم،شغل حسابی داشتم،قدم بلنده،سایز هیکلم ۳۸ هست و مرتب باشگاه میرفتم تا قبل کرونا،قیافمم طبیعی و خوبه،نمیدونم چرا یهو دلشو زدم و بعدا فهمیدم عاشق یکی شده که دیپلمس،بیکاره،قدش خیلی ازم کوتاهتره و خیلی ازم توپولتره.فک کن چه حالی شدم من.الان دیگه خنثی هستم و میگم خلایق هرچه لایق

ببین تا نیومده خواستگاری رسمی همه این حرفا کشکه. الکی فکرتو مشغول نکن

یه پسری ب دوستمم هرروز قربون صدقه میرفت میگفت زنمی فلانی آینده رو براش توضیح میداد ولی یهو اصلا عوض شد کنارکشید. 

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  

عزیزم رو حرف آدما نمیشه حساب کرد رو عمل آدما باید حساب کنی، اگر تو عمل اومد خاستگاری و برای به دست آوردن هر کاری کرد شرطه

اتفاقا اروپایی ها زود ازدواج میکنن، برای مراسم ها هم سخت نمی گیرن، اینم اینطوریه؟! 

حسوده.میخواد اعتماد بنفست رو بگیره شاخ نشی براش.فقط فکر خودت باش،یه بدجنس هم که میمردیم واسه هم وقتی ...

اخه چرا باید به من حسودی کنه.این دوست پسرم نبود فقط باهم صمصمی بودیم و من مخفیانه دوسش داشتم

أحب نفسي في أي إصدار
2706