2703
2553
عنوان

چی میشه یه پسر این حرفارو بزنه؟؟؟؟

865 بازدید | 71 پست

بچه ها دوس پسزم خیلی ادم اوپن.....و تو خونواده خیلی اوپن بزرگ شده ..اصلاتو فکر ازدواج ک نبود ..‌هیچ وقت بهم نمیگف خانومم .البته مدت خیلی کمیه باهم اشنا شدیم .......یه چن روزه ادبیاتش خیلللی عوض شده .نظرتون چیه؟؟؟؟راس میگ ...دوس پسزم از ایناس ک خونوادش  خیلی اروپایی فک میکنن و خودشم .....یه بخشی از چتم رو میزارم .......اینم بگم ما ب قصدازدواج باهم دوس نشدیم 

بزار

یه صلوات مهمونم کنید😔💝برام دعاکنید درحال جدایی هستم بخاطرخیانت.تهمت.حرف ناحق.دهن بینی.کتک زدن.....من کتک خورم ملس😭خدالعنتش کنه غرورم له شده زنانگی من له شده غرورم آسیب دیده وقتی ازم نمیدونی قضاوتم نکن ....🤙خدایی حوصله بحث ندارم ریپلای نکنید....بالا رو بخون ازدرد دلم بفهم....من بدنم همش زخمه همش....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مشکوکم مشکوکم مشکوکم به اون😒😒😒 

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
2720
2714
چرا مشکوک؟

ان شالله که قصد اذیتتو نداره و حسش بهت واقعیه 🌹

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

ببین گول نخور.پسرا آدم نیستن.امضامو مببینی؟من براش میمردم.خودش تو حال بدیام بود همش بهم میگف من به تواناییات ایمان دارم.دیشب رفته منو استوری کرده زیرش زده تو هیچی نمیشی.

أحب نفسي في أي إصدار
2706