1874
1823
عنوان

چی میشه یه پسر این حرفارو بزنه؟؟؟؟

799 بازدید | 71 پست

بچه ها دوس پسزم خیلی ادم اوپن.....و تو خونواده خیلی اوپن بزرگ شده ..اصلاتو فکر ازدواج ک نبود ..‌هیچ وقت بهم نمیگف خانومم .البته مدت خیلی کمیه باهم اشنا شدیم .......یه چن روزه ادبیاتش خیلللی عوض شده .نظرتون چیه؟؟؟؟راس میگ ...دوس پسزم از ایناس ک خونوادش  خیلی اروپایی فک میکنن و خودشم .....یه بخشی از چتم رو میزارم .......اینم بگم ما ب قصدازدواج باهم دوس نشدیم 

مشکوکم مشکوکم مشکوکم به اون😒😒😒 

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1825
چرا مشکوک؟

ان شالله که قصد اذیتتو نداره و حسش بهت واقعیه 🌹

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

ببین گول نخور.پسرا آدم نیستن.امضامو مببینی؟من براش میمردم.خودش تو حال بدیام بود همش بهم میگف من به تواناییات ایمان دارم.دیشب رفته منو استوری کرده زیرش زده تو هیچی نمیشی.

۰۲/۰۲/۰۲ تو مال من میشی...  .با من بحث نکن،به من تهمت نزن،به من سرکوفت نزن،دلمو نشکون،اشکمو درنیار،قضاوتم نکن من یتیمم آهم میگیرتت بد میسوزنتت.میدونی لذت بخش ترین چیز برای من چیه امیر؟اینکه همه بهم میگن عاشق چیه این تحفه شدی حنا؟؟اونا نمیدونن من چقدر دوست دارم،ولی تو خودت اصلا نمیدونی که من دوست دارم...

حس شیشمم میگه مشکوک میزنه حرفاش

مظلوم ترین زن دنیا اونیه که هیچ آرامشی در کنار شوهرش نداره اما بخاطر بچش داره تحمل میکنه🥺🥺😭😭😭😭 برام دعا کنین بدترین بلا ها سرم اومد و خم به ابرو نیاوردم تا این که تو تولد ۲۳ سالگیم بزرگترین تهمت عمرم زده شد بهم.حالا چند ماهیه که فقط دارم نفس میکشم هیچ حسی به زندگی و شوهرم ندارم.فقط واسه خاطر دختر ۳ ساله ام موندم و این که از طلاق خیلی میترسم برا حضانت بچم.فقط دعام کنین .ممنونم                خدایا اخرش نفهمیدم اینجا که هستم تقدیر منه یا تقصیر من🥺😭😭😭😭😭 چقد سخته نفس کشیدنم وقتی بی هیچ امید دارم زندگی میکنم.چقد سخته بغضمو جلو شوهرم شکوندم و از بی کسیم پیش خودش ضجه زدم.بهش گفتم دیدی چی به روزم اوردی...دیدی چجور تنهام کردی....ولی نمیتونم مرگ خودمو بخام فقط بخاطر دخترم... دعام کنین عزیزان 
1826

به جایی رسیده که میخواد پای مسائل جن.سی رو بازکنه.جدیدا یادگرفتن اسم ازدواج بیارن و ترتیب دختر رو که دادن خداحافظ🥴

بسان رود که در نشیب دره سر به سنگ ميزند رونده باش ... اميد هيچ معجزي ز مرده نيست زنده باش.
1899