2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

از خدامه باور کنم ولی نمیتونم

خدایا شکرت که منو همسرم تا عید مامان بابا میشیم خودت قولشو بهم دادی مطمئنم نمیزنی زیر قولت🤲 این خواسته من به صلاح نبود و من قبل عید مامان نشدم خیلی گریه کردم ولی😭 دوباره سرپا شدم و از خدا خواستم سال 1402 بهم فندوقموو بده 🤲❤️ شمام سه صلوات برای سبز شدن دامن من و خواهرم بفرستید 🌹🌺تا بیام بگم باردار شدیم 
2731
چرا من نمیفهمم

ینی دارن با خیال مردم بازی می‌کنن

قوه ی خیال خیلی قویه جوری که چیزی رو با اعتقاد بهش تخیل کنی جوری برات اتفاق می‌افته انگار واقعی 

الان این بیماریه دیگه کشنده نیست من از منبع موثق میدونم که گفتن چند ماهه تموم شده

اما سیاست کفتارهای جهانی اینه که خیال مردم رو به بازی بگیرن

و واقعی و کشنده جلوه بدن

تا اهداف کثیف خودشونو پیش ببرن

نمی‌بینی اقتصادمون زمین زدن

دورغه. هیچ جا همچین خبری نیست

تنها خبری که هست اینه که مردم بلاروس برضد این رییس جمهور فداکار چندین روزه در حال تظارهراتن چون کلی سند و مدرک علیهش درومده و می خوان برکنارش کنن. اینم داره همه مردمو دستگیر میکنه

هرچی می خونید باور نکنید

حالا شاید بگین اگه خیاله پس این همه مریض چیه!

بزارین یه مثال بزنم

شنیدین کسیکه خواب رابطه جنسی ببینه واقعا محتلم میشه و واقعا غسل به گردنش میاد؟

درحالیکه واقعا رابطه نداشته که ...اما واقعا غسل بهش واجب شده و بدنش واکنش نشون داده چون قوه ی تخیل باعث شده

اینم همونه قوه ی تخیل مردم رو دست گرفتن 

مردم باور دارن که بیماری تموم نشده و نمیشه

منتظر واکسن و داروی کثیف اینا هستن که معلوم نیست قراره چه بلاهای دیگه ای سر جسم و ذهن و رو حشون بیاد

و هزار تا فکر و سیاست کثیف دیگه که پشت این جریانه

2738

چرا هر چیزی رو باور میکنید آخه! ی دنیا لنگ این ویروسن! این همه آدم بودن که اعتقادی به کرونا نداشتن ولی گرفتن

اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه:خواست تنهایی مارا به رخ ما بکشد ....تنه ای بر در این خانه تنها زد و رفت

شما حتما باید یکی از نزدیکاتون خدایی نکرده بمیره تا باورتون بشه دکتر و پرستار روانی نیستن دروغ بگن

این که میگن تو خونتون بشینین حرف دانشمند و دکتره نه یه مشت سیاستمدار 

انقدر توهم توطئه نداشته باشین

تدریس زبان آلمانی با قیمت مناسب انجام میدم... واژه ی ترشیده مال دورانیه که زنها هنری بجز شوهر کردن نداشتن. برای زن توانمند امروزی، ازدواج صرفایک گزینه است، نه تنها هدف زندگی...
حالا شاید بگین اگه خیاله پس این همه مریض چیه! بزارین یه مثال بزنم شنیدین کسیکه خواب رابطه جنسی ...

پس این همه فوتی 

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 
2706