2726

چند وقت قبل همکار شوهرم زنش با وجود دو تا بچه به شوهرش خیانت کرد و شوهر بالاسرشون مچ زنش را میگیره و طلاق

بعد اون ماجرا شوهرم انگار به من شک داره مدام چکم میکنه چند روز پیش تنها بودم رفتم دوش گرفتم وقتی اومده خونه میگه چی شده بود رفتی حموم😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

حتما انقدر تو محل کار صحبتشو میکنن روش اثر گذاشته بهتر حساسش نکنی یه مدت باهاش را بیا

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

درکت میکنم😑چشمشون میترسه البته مال من خودش خیانت میکرد بعد گوشی منو چک میکرد😂

یه صلوات مهمونم کنید😔💝برام دعاکنید درحال جدایی هستم بخاطرخیانت.تهمت.حرف ناحق.دهن بینی.کتک زدن.....من کتک خورم ملس😭خدالعنتش کنه غرورم له شده زنانگی من له شده غرورم آسیب دیده وقتی ازم نمیدونی قضاوتم نکن ....🤙خدایی حوصله بحث ندارم ریپلای نکنید....بالا رو بخون ازدرد دلم بفهم....من بدنم همش زخمه همش....

والا شوهر من سه تا از دوستاش خیانت دیدن جداشدن چهارمی هم همین دو روز پیش مچ زنشو با مامور تو خونه گرفت از اون موقع تاحالا احترام و علاقش به من بیشترم شده

هرچه هستم خدایم داند...
2706