2733
2734

یه سال و نیم بعد از ازدواج خونه پدرشوهرم بودیم. پدرشوهرم روحانیه مادرشوهرم فقط با کار واجب میره بیرون خواهرشوهرمم نمیره اصن خیییییلی کم.هرچند ماه یه بار بازارو میبینه. منم اونجا با شوهرم میرفتم بیرون چون محال بود تنهایی برم اصن خوششون نمیاد.الان سه ساله اومدیم محل کار شوهرم. دو ساعت با اونا فاصله داریم. کلا یه همسایه دارم با یه زن همکار شوهرم ک باشون ارتباط دارم.شاید ماهی یه بار ببینمشون. خیلی حوصلم سر میره تو خونه. حالا مسئله این نیست ک بگین برو کلای و باشگاه و اینا من دغذعم اینه ک چرا نمیزاره تنهایی برم بازار؟؟ تنهایی برم پیاده روی؟؟ مگه اینکه کارم واجب باشه تا شاید بزاره برم. شهرمون خلوته و امنین داره. منم دختر محجبه و چادری ام. بعضی وقتا بهش میگم میخوام بعد از ظهر برم بازار یه دوری بزنم..آخه ن پارک درس حسابی نه جای تفریحی داریم ک بریم خوشیم همون بازاره..همش میگه بزار با هم میریم..چقدر دلم میخواد آشنا داشتم اینجا..من خونه بابام روستاست صبح تا شب در حیات بازه هی آدم میره و میاد هی من میرفتم خونه عمو دایی بابابزرگ اینور اونور هی عروسی مراسم جشن مهمونی..الان اگه مامور گاز یا برق در حیاتو بزنه من استرس میگیرم بس ک کسی درمونو نزده..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

الهی.....خب ببین شاید میترسه تنها بری مشکلی برات پیش بیاد واس همونه یعنی فک میکنی شکاک بد دله؟ توخودت چطوری توجیح میکنی بنظرت استرس میگیره اتفاقی برات بی افته یا شکاک بددله 

یه صلوات مهمونم کنید😔💝برام دعاکنید درحال جدایی هستم بخاطرخیانت.تهمت.حرف ناحق.دهن بینی.کتک زدن.....من کتک خورم ملس😭خدالعنتش کنه غرورم له شده زنانگی من له شده غرورم آسیب دیده وقتی ازم نمیدونی قضاوتم نکن ....🤙خدایی حوصله بحث ندارم ریپلای نکنید....بالا رو بخون ازدرد دلم بفهم....من بدنم همش زخمه همش....
2738
درکت میکنم و الانم به خاطر حاد شدن مشکلا در شرف طلاقم

دارین جدامیشین؟؟علت جدایتون چیه منم دارم جدامیشم

یه صلوات مهمونم کنید😔💝برام دعاکنید درحال جدایی هستم بخاطرخیانت.تهمت.حرف ناحق.دهن بینی.کتک زدن.....من کتک خورم ملس😭خدالعنتش کنه غرورم له شده زنانگی من له شده غرورم آسیب دیده وقتی ازم نمیدونی قضاوتم نکن ....🤙خدایی حوصله بحث ندارم ریپلای نکنید....بالا رو بخون ازدرد دلم بفهم....من بدنم همش زخمه همش....

تو عقد و قبل ازدواج که روشن فکر نبود یه دفعه پارانویید بشه!خودت. قبول کردی الانم باید باهاش کنار بیای!حالا میخوای اول به زبون بگیر. یه مدت بگو افسرده شدم و از این حرفا شاید دلش به رحم اومد! نشد هم بزن به اون درش مرگ یه بار شیون هم یه بار چقدر میخوایم عمر کنیم بهترین سال هاش تو اسارت بگذره

همه از نیسان میترسن من از ریپلای بدون لایک!اگه پست من کمکتون کرد ممنون میشم یه صلوات واسه مامانم بفرستید  
قبل از ازدواج باید به این اخلاقای عجیب توجه کنین 

حالا ک‌بعد ازدواج شده چکار باید بکنیم. من درست نمیشناختمش اونا تو شهر بودن..فامیلیم ولی همو زیاد نمیدیدیم. الانم پشیمون‌نیستم عاشقشم فقط اینشو میخوام درس کنم

۲ساله عروسی کردیم 

دیروز خیلی رک گفت فکر اینکه تنها بزارم بری بیرونو از مخت بنداز بره 🤗🤗به همین اسونی حالا مادر خودش کله شهرو شخم میزنه ها ولی من نمیتونم چرا چون سنم کمه 

کلا خاک با کلوخه هاش تو سرش 😑😑 

اونی که فکر میکنی تو باغ نیست خودش صاحبه باغه😜
حالا ک‌بعد ازدواج شده چکار باید بکنیم. من درست نمیشناختمش اونا تو شهر بودن..فامیلیم ولی همو زیاد نمی ...

به نظرم مدام باهاش صحبت کن تا تغییر رویه بده 

از خریدهای کوچک شروع کن یا مثلا رفتن به مکان های مذهبی چون با تم فکریش سازگارتره

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2706