2737
2734
نه ما تهران شیش سال بمونیم اینجا بعد هر کجا خواستیم میتونیم بریم ولی حقوق تهران دوبرابره

👌اوهوم...

ما فقط جاهایی میتونیم باشیم که دریا هست

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢

خواستگارتون نظامی تحصیل کرده هست؟ یعنی دانشکده افسری رفته؟ کدوم رسته هست؟ اینا مهمه و یکم هم روحیات خود فرد هم در زندگی و هم انتخاب شغل مهمه. برای انتخاب فرد نظامی باید تحقیق بیشتری کرد. بیشتر معاشرت کنید و ریزتر رفتارش رو زیر نظر بگیرید. زندگی با فرد نظامی حتی اگر اخلاقش هم خوب باشه از نظر شرایط کاری سختی های خودش رو داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درامدش خوبه ☺️ شاید کمتر خونه باشه 

مهم درامد نیست خداروشکر هم خودمون هم اونا مشکلی از لحاظ مالی نداریم

فقط یلحظه خودمو جا زدم بعنوان همسر شهید یکم نگران شدم

2728
والو فقط همسرم میدن ک اونم مجردی هس خوایگاهش  متاهلی نه چیزی نگفتن برا همین همسرم رفته گفته نم ...

ای بابا،اینجوری که اذیت میشی،من شوهرم یه بار از طرف شرکت شون ماموریت دادن برای بندرعباس تقریبا سه هفته طول کشید کارش،منم باهاش رفتم،دیگه مجبور شد هتل بگیره  میگفت دیگه نمیارمت،کل حقوقم رو دادم پای کرایه اتاق  

زن آنچه را به او بدهند،تکثیر میکند و پژواک میبخشد:نطفه ای به او بده،فرزندی به تو خواهد بخشید!خانه ای به او بده،از آن کاشانه ای خواهد ساخت!لبخندی به او بده،قلبش را به تو خواهد بخشید!پس اگر به او یک زندگی جهنمی بدهی،تعجب نکن که از آن جهنمی بزرگتر برایت بسازد.     
ای بابا،اینجوری که اذیت میشی،من شوهرم یه بار از طرف شرکت شون ماموریت دادن برای بندرعباس تقریبا سه هف ...

😄منم دوست دارم برم ولی یه سااااله

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢
😄منم دوست دارم برم ولی یه سااااله

درست میگی عزیزم،ایشالا همیشههههه کنار هم باشین

خواستی بیای هم قدمت سر چشم  

زن آنچه را به او بدهند،تکثیر میکند و پژواک میبخشد:نطفه ای به او بده،فرزندی به تو خواهد بخشید!خانه ای به او بده،از آن کاشانه ای خواهد ساخت!لبخندی به او بده،قلبش را به تو خواهد بخشید!پس اگر به او یک زندگی جهنمی بدهی،تعجب نکن که از آن جهنمی بزرگتر برایت بسازد.     
2738
درست میگی عزیزم،ایشالا همیشههههه کنار هم باشین خواستی بیای هم قدمت سر چشم    

😄ممنون دعا کن ماموریت بخوریم بریم شیراز نه تهران😉

بازم ممنون از هم صحبتی با چنین خانم گلی❤

😄ممنون دعا کن ماموریت بخوریم بریم شیراز نه تهران😉 بازم ممنون از هم صحبتی با چنین خانم گلی❤

حتما دعا میکنم برات  

2706